POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

CLJ i CLK: Podsumowanie jesieni20.11.2019

W okresie jesieni rozegrano cztery kolejki Centralnej Ligi Juniorów i Centralnej Ligi Kadetów.
 
WYNIKI CLJ/MPJ U18

Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce 17:34 (10:7)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia  42:13 (17:8)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź  15:20 (8:17)
Pogoń Siedlce v Arka Gdynia  50:12 (26:0)
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków  0:94 (0:54)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  15:33 (10:21)
Pogoń Siedlce v  Budowlani Lublin  74:0 (33:0)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew  25:7 (8:0)

Tabela po IV kolejkach:
1. Pogoń Siedlce            3     9   158:29
2. Juvenia Kraków          2     6   136:13
3. Budowlani Łódź          2     6     53:30
4. Arka Gdynia               3     5     50:97
5. Orkan Sochaczew      3     3     39:79
6. Budowlani Lublin        2     2       0:168  

Najskuteczniejsi:
1.Igor Patek, Pogoń Siedlce - 61 pkt
2.Igor Kocimski, Juvenia Kraków - 59 pkt
3.Łukasz Korneć, Pogoń Siedlce - 25 pkt
4.Radion Yavorshchuk, Juvenia Kraków - 20 pkt
5.Kacper Wróbel, Orkan Sochaczew - 19 pkt


WYNIKI CLK/MPK U16

Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk  15:10 (0:0)
Juvenia Kraków v Arka Gdynia  45:12 (17:5)
Orkan Sochaczew v Husar Bolesławiec  54:10 (33:0)
Lechia Gdańsk v Juvenia Kraków  20:8 (5:14)
Husar Bolesławiec v Arka Gdynia  77 :7 (32:7)
Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 24:12 (10:12)
Budowlani Lublin v Juvenia Kraków  19:7 (7:7)
Arka Gdynia v Budowlani Łódź  7:48 (7:26)
Arka Gdynia v Orkan Sochaczew  5:66 (0:33)
Budowlani Łódź v Lechia Gdańsk  17 :10 (5:0)
Budowlani Lublin v Husar Bolesławiec - walkower 25:0 decyzją KGiD

Tabela po IV kolejkach:

1. Orkan Sochaczew      3     9   144:27
2. Budowlani Lublin        3     9     59:17
3. Budowlani Łódź          3     7     77:41
4. Juvenia Kraków          3     7     72:39
5. Husar Bolesławiec      3     4     87:86
6. Arka Gdynia                4     4     31:233
7. Lechia Gdańsk            3     3     28:52

Najskuteczniejsi:
1.Antosz Soroczyński, Orkan Sochaczew - 35 pkt
2.Damian Rogowski, Orkan Sochaczew - 28 pkt
3.Tobiasz Kowalczyk, Juvenia Kraków - 24 pkt
4.Jakub Ignatowicz, Husar Bolesławiec - 22 pkt
5.Aleksander Łazowski, Budowlani Łódź - 20 pkt

Piotr Choduń

RET: Przed Szwajcaria v Polska Wrocław: III Turniej "Rugby z Wąsem"
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin