POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Wrocław: III Turniej "Rugby z Wąsem"20.11.2019


W niedzielę, 17 listopada br., na wrocławskim boisku przy ul. Lotniczej 72 odbyła się III edycja turnieju rugby siedmioosobowego "Rugby z Wąsem".
 
Naprzeciwko siebie stanęły drużyny złożone z wrocławskich zawodników, różnych, boiskowych pokoleń. Rywalizowały drużyny "Żółtych", prowadzona przez Bartosza Herlendera ekipa składająca się z zawodników, którzy w latach 2005-2015 grali w Ekstralidze Rugby 7 i Polskiej Lidze Rugby 7 oraz drużyna "Czarnych", tu kapitan Wojciech Wróblewski poprowadził zawodników obecnie rywalizujących w rozgrywkach Mistrzostw i Pucharu Polski Rugby 7.
 
Rozgrywki toczyły się w formuje siedmioosobowej, w rozegranym trójmeczu lepsi okazali się zawodnicy "Czarnych" czyli Wasps Rugby Wrocław, którzy wygrali dwa spotkania 40:12 i 38:19, a w jednym ulegli „Żółtym” 12:14.
 
Rozgrywanym spotkaniom przyglądało się grono widzów, również bardzo młodych, które w większości stanowiło najmłodsze pokolenie rodziny Rugby Wrocław.
 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w turnieju, Movember Polska za materiały prozdrowotne, a browarowi „Cześć Brat” za nagrody dla uczestników.
 
Bartosz Ryś

Zdjęcia Dawid Gaszyński

CLJ i CLK: Podsumowanie jesieni RWC 2019: Karuzela z trenerami
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin