POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

CLK: Kolejki IX i X16.05.2022


Kolejki IX i X Centralnej Ligi Kadetów odbyły się w dniach 14-15 maja br. w Łodzi na stadionie przy ul. Górniczej 5.
 
Wyniki meczów:
 
Kolejka IX - 14.05.2022
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin  31:7 (14:7)  /Maciej Misiak/
AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Commercecon Łódź  12:59 (7:28)  /Maciej Misiak/
RC Lechia Gdańsk v  RC Orkan Sochaczew  12:46 (5:12)  /Maciej Pabiańczyk/
 
Kolejka X - 15.05.2022
KS Budowlani Lublin v  KS Budowlani Commercecon Łódź  22:26 (17:21)   /Maciej Misiak/
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk  43:6 (19:6)   /Maciej Misiak/
AZS AWF Warszawa v RC Orkan Sochaczew  12:59 (7:33)   /Dawid Tarnawski/
 
 AKTUALNA TABELA :                                  MECZE   PKT  BILANS
1. RzKS Juvenia Kraków                                    10        30    437:  59
2. RC Orkan Sochaczew                                    10        26    305:  83
3. KS Budowlani Commercecon Łódź                10        22    271:169
4. KS Budowlani Lublin                                       10        15   115:264
5. RC Lechia Gdańsk                                           9         14     94:280
6. AZS AWF Warszawa                                        9          9      79:431
 
Do rozegrania pozostał zaległy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a AZS AWF Warszawa, który odbędzie się w Gdańsku 20.05.2022, jego wynik zadecyduje o tym kto zajmie 4 i 5 miejsce w tabeli.
 
Mecze finałowe rozegrane zostaną w dniach 28/29.05.2022.
 
Mecz o trzecie miejsce odbędzie się  w Łodzi pomiędzy KS Budowlani Commercecon Łódź -  Lechia Gdańsk lub KS Budowlani Lublin.
 
Mecz o pierwsze miejsce odbędzie się w Krakowie pomiędz RzKS Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew.
 
Piotr Choduń
Komisarz Rozgrywek MPJ i MPK

Ekstraliga - XV kolejka Champions Cup - Półfinały
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5