POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XV kolejka15.05.2022


14.05.2022 : Ekstraliga - XV kolejka
 
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  12:12 (12:9)  /Łukasz Jasiński, Michał Jaczek, Daniel Kowalski/
Punkty Skra: Siokivaha Taufui Halaifuana 7 (P, pd), Arkadiusz Janeczko 5 (P).
Punkty Orkan: Peter Steenkamp 12 (4K).
Żółte kartki: Cyprian Majcher, Tomasz Gołąb, Ksawery Struss (wszyscy Skra), Remann Baumann (Orkan).
 
Edach Budowlani Lublin v Posnania Poznań  71:14 (38:0)  /Tomasz Stępień, Emil Kozioł/
Punkty Budowlani: Grzegorz Szczepański 25 (5P), Marzuo Maarman 10 (2P), Hardus Pretorius 10 (2P), Nkululeko Ndlovu 10 (5pd), Kuziwakwashe Kazembe 6 (3pd), Stanisław Kasprzak 5 (P), Michał Mosur 5 (P).
Punkty Posnania: Dawid Kinast 5 (P), Jesus Canizales 5 (P), Oskar Dębiński 4 (2pd).
Żółta kartka: Piotr Więckowski (Budowlani).
 
15.05.2022 : Ekstraliga - XV kolejka
 
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot  23:38 (9:24)  /Adrian Pawlik, Bartłomiej Gwozdecki, Daniel Kowalski/
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 13 (2pd, 3K), Marek Płonka Jr 5 (P), Krzysztof Smoliński 5 (P).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 11 (4pd, K), Dwayne Burrows 10 (2P), Wiktor Wilczuk 5 (P), Robert Olszewski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Jakub Możejko 2 (pd).
Żółta kartka: Sebastian Misiak (Ogniwo).
 
Awenta Pogoń Siedlce v Master Pharm Rugby Łódź SA  21:23 (9:10)  /Przemysław Filar, Eryk Bobryk, Mateusz Krasuski/
Punkty Pogoń: Mamuka Chanchibadze 11 (pd, 3K), Igor Pątek 5 (P), Filip Skup 5 (P).
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 8 (pd, 2K), Vitalii Kramarenko 5 (P), Oleksandr Shevchenko 5 (P), Tevita Soafa 5 (P).
Żółta kartka: Michał Mirosz (Master Pharm).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia  52:28 (35:14)  /Mateusz Ingarden, Grzegorz Michalik, Janusz Wilk/
Punkty Juvenia: Rian van Zyl 20 (4pd, 4K), Marcin Morus 15 (3P), Marcin Dorywalski 5 (P), Nykyta Hostiuk 5 (P), Sam Phiri 5 (P), Arsenii Pastukhov 2 (pd).
Punkty Arka: Anton Shashero 11 (P, 3pd), KP 7, Jakub Kuzimski 5 (P), Oskar Zypper 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Syska, Patryk Sakwa (obaj Juvenia), Adam Litwińczuk, Anton Shashero (obaj Arka).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Warszawy: Krzysztof "Mudin" Lewandowski
I Liga - VII kolejka cd CLK: Kolejki IX i X
Tabela Ekstraligi
01 Master Pharm Rugby Łódź 4 17
02 Up Fitness Skra Warszawa 4 16
03 Edach Budowlani Lublin 4 16
04 MKS Ogniwo Sopot 4 15
05 RC Lechia Gdańsk 4 15
06 RC Orkan Sochaczew 4 13
07 RC Arka Gdynia 4 5
08 RzKS Juvenia Kraków 4 1
09 Awenta Pogoń Siedlce 4 0
10 KS Posnania Poznań 4 0