POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII27.05.2018

 
27.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa A
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v Whizz RC Orkan Sochaczew 80:0 (42:0)  /Łukasz Jasiński, Francois Giroud, Grzegorz Piaskowski)
Punkty Budowlani: Paul Walters 18 (9pd), Bartosz Kubalewski 15 (3P), Łukasz Kujawa 10 (2P), Vitalii Kramarenko 10 (2P), Piotr Karpiński II 7 (KP), Hugon Noszczyk 5 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Augustinus Staphorst 5 (P), Adam Sawicki 5 (P).
Żółte kartki: Sandro Jelia, Jakub Budnik (obaj Orkan).
 
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia 31:5 (17:0)  /Dariusz Reks, Mirosław Szczepański, Jastrzębski)
Punkty Lechia: Anton Shashero 7 (P, pd), Miłosz Bracik 5 (P), Tomasz Rokicki 5 (P),  Grzegorz Buczek 5 (P), Karola Szymanowski 5 (P), Rafał Janeczko 4 (2pd).
Punkty Arka: Daniel Podolski 5 (P).
Żółta kartka: Sebastian Kacprzak (Lechia).
 
Grupa B 
 
RzKS Juvenia Kraków v OKS Skra Warszawa 17:20 (10:5)  /Mariusz Kasperek, Tomasz Malesa, Grzegorz Michalik/
Punkty Juvenia: Arkadiusz Korusiewicz 5 (P), Bartłomiej Sierant 5 (P), Daniel Glynn 5 (P), Grzegorz Gołębiowski 2 (pd).
Punkty Skra: Maciej Matusewicz 5 (P), Hee Cho Won 5 (P), Jan Cal 5 (P), Kacper Banasiak 5 (P).
 
 
28.05.2018 - Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII
 
Grupa B 
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 11:9 (3:6)  /Francois Giroud, Dariusz Reks, Grzegorz Michalik/
Punkty Pogoń: Andrei Cebotarii 5 (P), Przemysław Rajewski 3 (K), Narek Manukjan 3 (K).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 9 (3K).
Żółta kartka: Przemysław Rajewski (Pogoń).
 
Tabele, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Gdańska: Lucyna Pęsik/ Trojmiasto.pl, więcej zdjęć [kliknij]

Pro14: Mistrzostwo dla Leinster Finałowy Turniej SLRT - Klasy IV
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin