POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Finałowy Turniej SLRT - Klasy IV28.05.2018

 
W niedzielę, 27 maja br. na jednym z największych stadionów w Polsce, Energa Gdańsk został rozegrany Ogólnopolski Finał Szkolnej Ligi Rugby Tag z udziałem zwycięzców z poszczególnych województw biorących udział w ministerialnym programie.
Rywalizowano w trzech kategoriach, klas IV, V i VI. Poniżej wyniki rozgrywek klas IV, zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Łuszczowa przez Szkołą Podstawową nr 152 z Łodzi i Szkołą Podstawową nr 52 z Częstochowy.
 
Grupa A
01.  SP 10 Gdynia - SP 52 Częstochowa 2:0
02.  Sp Targanice - SP Dąbrowa Chełmińska 2:1
03.  SP 10 Gdynia - SP Dąbrowa Chełmińska 3:0
04.  SP 52 Częstochowa - SP Łuszczów 0:1
05.  SP Łuszczów - SP Dąbrowa Chełmińska 3:1
06.  SP 10 Gdynia - SP Targanice 2:0
07.  SP Targanice - SP Łuszczów 1:4
08.  SP 52 Częstochowa - SP Dąbrowa Chełmińska 1:1
09.  SP 52 Częstochowa - SP Targanice 4:0
10.  SP 10 Gdynia - SP Łuszczów 0:4
Kolejność grupy A:
1. SP Łuszczów
2. SP 52 Częstochowa
3. SP 10 Gdynia
4. SP Targanice
5. SP Dąbrowa Chełmińska
 
Grupa B
01.  SP 152 Łódź - SP3 Białystok 4:0
02.  SP 4 Jarocin - SP3 Białystok 0:2
03.  SP 4 Jarocin - SP 3 Bolesławiec 4:1
04.  SP3 Białystok - SP 3 Bolesławiec 2:0
05.  SP 3 Bolesławiec - SP 152 Łódź 0:5
06.  SP 4 Jarocin - SP 152 Łódź 2:1
Kolejność grupy B:
1. SP 152 Łódź
2. SP 4 Jarocin
3. SP 3 Białystok
4. SP 3 Bolesławiec
 
Półfinały
1A-2B SP Łuszczów- SP 4 Jarocin 2:1
2A-1B SP 52 Częstochowa- SP 152 Łódź 1:3
 
Finały
o miejsce VII: SP Targanice - SP 3 Bolesławiec 2:0
o miejsce V: SP 10 Gdynia - SP 3 Białystok 1:3
o miejsce III: SP 4 Jarocin - SP 52 Częstochowa 1:2
o miejsce I: SP Łuszczów - SP 152 Łódź 2:0
 
Klasyfikacja:
1. Szkoła Podstawowa Łuszczów (Lubelskie)
2. Szkoła Podstawową nr 152 Łódź (Łódzkie)
3. Szkoła Podstawowa nr 52 Częstochowa (Śląskie)
4. Szkoła Podstawowa nr 4 Jarocin (Wielkopolskie)
5. Szkoła Podstawowa nr 3 Białystok (Podlaskie)
6. Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia (Pomorskie)
7. Szkoła Podstawowa Tanganice (Małopolskie)
8. Szkoła Podstawowa nr 3 Bolesławiec (Dolnośląskie)
9. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
 
Krajowy Oficer PZR
Krzysztof Krzewicki
 
Zdjęcia: Bartosz Włodarek - Cud Sportowy
 
Ekstraliga - Faza I - Kolejka VII Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 19
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin