POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Kolejka VIII19.05.2019

 
18.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VIII
 
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia 40:21 (16:0)  /Dariusz Reks, Mirosław Szczepański/
Punkty Budowlani: Oskar Dębiński 13 (2pd, 3K), Michał Hebda 7 (2pd, K), David Nibladze 5 (P), Dawid Kinast 5 (P), Mateusz Nitschke 5 (P), Dawid Tarwnawski 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 9 (P, 2pd), Dominik Kołodziejczak 5 (P), Mateusz Rączkowski 5 (P), Dmitro Borodowskyi 2 (pd).
Czerwone kartki: Giorgi Dzabakhidze (Budowlani), Mateusz Plichta (Arka).
 
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew 15:40 (5:26)  /Andrzej Kamiński-Bator, Tomasz Malesa/
/Mecz rozegrano w Pruszczu Gdańskim na stadionie Centrum Kultury i Sportu/
Punkty Lechia: Nika Panchvlidze 5 (P), Krzysztof Smoliński 5 (P), Anzi Bogveradze 5 (P).
Punkty Orkan: George Joglidze 8 (4pd), Artur Fursenko 5 (P), Georgi Suluashvili 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Marcin Krześniak 5 (P), Adrian Pętlak 5 (P), Wojciech Krześniak 5 (P), Michał Kępa 2 (pd).
Żółte kartki: Sebastian Kacprzak, Igor Olszewski (obaj Lechia), Artur Fursenko (Orkan).
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v RzKS Juvenia Kraków 84:10 (46:3)  /Dominik Jastrzębski, Monika Macoń/
Punkty Budowlani: Hubert Lewandowski 16 (8pd), Mateusz Matyjak 15 (3P), Wilhelmus Staphorst 10 (2P), Hugon Noszczyk 5 (P), Berho Botha 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Tomasz Kozakiewicz 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Robert Bosiacki 5 (P), Paweł Urbaniak 5 (P), Paul Walters 3 (K).
Punkty Juvenia: Jerzy Głowacki 5 (P), Krzysztof Gola 5 (pd, K).
 
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa 45:26 (35:14)  /Tomasz Malesa, Andrzej Kamiński-Bator, Evgen Dumiak- Ukraina/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 20 (P, 6pd, K), Grzegorz Szczepański 10 (2P), Dwayne Burrows 10 (2P), Piotr Zeszutek 5 (P).
Punkty Skra: Violeti Kolo 6 (3pd), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Vaha Halaifuama 5 (P), Jan Cal 5 (P), Paweł Krajewski 5 (P).
 
 
19.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VIII
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v KS Budowlani Lublin 20:20 (7:15)  /Mirosław Szczepański, Michał Czerwiowski/
Punkty Pogoń: Oleksandr Shevczenko 10 (2P), Andrei Cebotari 5 (P), Daniel Gdula 3 (K), Anton Shashero 2 (pd).
Punkty Budowlani: Aleh Khilko 5 (P), Michał Majcher 5 (P), Jakub Bobruk 5 (P), Levani Barkeva 5 (pd, K).
Żółte kartki: Kamil Więcaszek, Levani Chikovani (obaj Budowlani).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia Krzysztof Staniszewski (mecz Budowlani SA v Juvenia)

I Liga - V kolejka Chaos zagrał z ROC Poznań
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin