POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Runda I - Kolejka IV09.10.2016


08.10.2016 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka IV
 
Grupa A
 
MKS Pogoń Siedlce v Arka Gdynia 26:6 (12:6)  /Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak, Wiesław Piotrowicz/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 6 (3pd), Tomasz Biernacki 5 (P), Daniel Gdula 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Paweł Antoszczuk 5 (P)
Punkty Arka: Tomasz Stępień 6 (2K).
Żółta kartka: Maciej Panasiuk (Pogoń).
 
09.10.2016 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka IV
 
Grupa A
 
KS Budowlani Lublin v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:24 (3:19)  /Kacper Michałkiewicz, Grzegorz Michalik/
Punkty Lublin: Miroslav Shuliak 3 (K).
Punkty Łódź: Dawid Plichta 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Adrian Ignaczak 5 (P), Vitalii Kramarenko 5 (P), Adrian Nowacki 4 (2pd).
Czerwona kartka: Paweł Stępień (Łódź).
 
Grupa B
 
RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 3:54 (3:29)  /Hubert Bedyński, Leszek Kościelniak, Wiesław Piotrowicz/
Punkty Orkan: Paul Walters 3 (K).
Punkty Ogniwo: Grzegorz Szczepański 15 (3P), Wojciech Piotrowicz 7 (2pd, K), Adam Piotrowski 5 (P), Oleksandr Czasowski 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P), Robert Graban 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Maciej Wojtkuński 5 (P), Łukasz Szablewski 2 (pd).
Żółte kartki: Emil Kowalewski (Orkan),  Robert Graban (Ogniwo).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 7:46 (7:26)  /Dariusz Reks, Janusz Wilk/, mecz rozegrany w Proszowicach
Punkty Juvenia: Maciej Dorywalski 5 (P), Bartłomiej Sierant 2 (pd).
Punkty Lechia: Dariusz Wantoch-Rekowski 10 (2P), Rafał Janeczko 6 (3pd), Miłosz Popławski 5 (pd, K), Robert Kwiatkowski 5 (P), Miłosz Bracik 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Mateusz Zajkowski 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P).
 
Wyniki, tabele, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia Krzysztof "Mudin" Lewandowski

Rugby Championship 2016 PPR7: II turniej w Zduńskiej Woli
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 9 35
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 9 26
5 OKS Skra Warszawa 9 23
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 9 15
8 Edach Budowlani Lublin 9 9
9 RC Arka Gdynia 9 1