POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga: Terminarz Rundy Jesiennej05.08.2022


EKSTRALIGA RUGBY
TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ 2022

I kolejka 20/21.08.2022
1 RC Orkan Sochaczew v 10 KS Posnania Poznań
2 MKS Ogniwo Sopot v 9 Awenta Pogoń Siedlce
3 UP Fitness Skra Warszawa v 8 RzKS Juvenia Kraków
4 RC Lechia Gdańsk v 7 RC Arka Gdynia
5 Edach Budowlani Lublin v 6 Master Pharm Łódź
 
II kolejka 27/28.08.2022
10 KS Posnania Poznań v 6 Master Pharm Łódź
7 RC Arka Gdynia v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 4 RC Lechia Gdańsk
9 Awenta Pogoń Siedlce v 3 UP Fitness Skra Warszawa
1 RC Orkan Sochaczew v 2 MKS Ogniwo Sopot
 
III kolejka 10/11.09.2022
2 MKS Ogniwo Sopot v 10 KS Posnania Poznań
3 UP Fitness Skra Warszawa v 1 RC Orkan Sochaczew
4 RC Lechia Gdańsk v 9 Awenta Pogoń Siedlce
5 Edach Budowlani Lublin v 8 RzKS Juvenia Kraków
6 Master Pharm Łódź v 7 RC Arka Gdynia
 
IV kolejka 17/18.09.2022
10 KS Posnania Poznań v 7 RC Arka Gdynia
9 Awenta Pogoń Siedlce v 5 Edach Budowlani Lublin
8 RzKS Juvenia Kraków v 6 Master Pharm Łódź
1 RC Orkan Sochaczew v 4 RC Lechia Gdańsk
2 MKS Ogniwo Sopot v 3 UP Fitness Skra Warszawa
 
V kolejka 01/02.10.2022
3 UP Fitness Skra Warszawa v 10 KS Posnania Poznań
4 RC Lechia Gdańsk v 2 MKS Ogniwo Sopot
5 Edach Budowlani Lublin v 1 RC Orkan Sochaczew
6 Master Pharm Łódź v 9 Awenta Pogoń Siedlce
7 RC Arka Gdynia v 8 RzKS Juvenia Kraków
 
VI kolejka 08/09.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 8 RzKS Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce v 7 RC Arka Gdynia
1 RC Orkan Sochaczew v 6 Master Pharm Łódź
2 MKS Ogniwo Sopot v 5 Edach Budowlani Lublin
3 UP Fitness Skra Warszawa v 4 RC Lechia Gdańsk
 
VII kolejka 22/23.10.2022
4 RC Lechia Gdańsk v 10 KS Posnania Poznań
5 Edach Budowlani Lublin v 3 UP Fitness Skra Warszawa
6 Master Pharm Łódź v 2 MKS Ogniwo Sopot
7 RC Arka Gdynia 1 RC Orkan Sochaczew
8 RzKS Juvenia Kraków v 9 Awenta Pogoń Siedlce
 
VIII kolejka 29/30.10.2022
10 KS Posnania Poznań v 9 Awenta Pogoń Siedlce
1 RC Orkan Sochaczew v 8 RzKS Juvenia Kraków
2 MKS Ogniwo Sopot v 7 RC Arka Gdynia
3 UP Fitness Skra Warszawa v 6 Master Pharm Łódź
4 RC Lechia Gdańsk v 5 Edach Budowlani Lublin
 
IX kolejka 05/06.11.2022
5 Edach Budowlani Lublin v 10 KS Posnania Poznań
6 Master Pharm Łódź v 4 RC Lechia Gdańsk
7 RC Arka Gdynia v 3 UP Fitness Skra Warszawa
8 RzKS Juvenia Kraków v 2 MKS Ogniwo Sopot
9 Awenta Pogoń Siedlce v 1 RC Orkan Sochaczew
 
Termin rezerwowy 1 - 19/20.11.2022
Termin rezerwowy 2 - 26/27.11.2022
Zgłoszenia do II Ligi w sezonie 2022/2023 Przed U20s Canada Conference
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań