POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM U20: Powołania na test z Arką Gdynia05.08.2022


Powołania Męskiej Kadry U20 Rugby XV na zgrupowanie i mecz sparingowy z Arką Gdynia w terminie 12-14.08.2022 r w miejscowości Zgorzałe.

                                                   
Adres: OW Sosnówka, 83-322 Zgorzałe, ul. Górna 55.

Lista powołanych zawodników:

KS Budowlani Łódź
1.Madej Makary
2.Dudek Michał
3.Łaszcz Michał
4.Kretschmer Filip
5.Owczarek Alan

RC Orkan Sochaczew
1.Zieliński Kamil
2.Polakowski Oktawian

RzKS Juvenia Kraków
1.Sakwa Patryk
2.Maciuk Andrzej
3. Yaworszczuk Radek
4.Pastuchov Arseni

RC Lechia Gdańsk
1.Romanowicz Jakub
2.Kosznik Mikołaj
4.Kopernik Piotr

RT Budowlani Olsztyn
1.Górzyński Kacper         

MKS Pogoń Siedlce
1.Skup Kacper
2.Korneć Łukasz
3.Pątek Igor
4.Bareja Bartłomiej

RC Arka Gdynia
1.Dzięcielski Damian

OKS Skra Warszawa
1.Chain Patryk
2.Chain Eryk

MKS Ogniwo Sopot
1.Gąska Sylwester
2.Sawicki Olgierd
3.Wilczuk Wiktor

RC Legia Warszawa
1.Skrzydlewski Adrian
2.Poznański Dawid

Sztab Szkoleniowy:
Trener - Grzegorz Kacała
Trener - Przemysław Pustkowski
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Mateusz Romanowski

1. Zbiórka dnia 12.08.2022 do godz. 15.00.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt Reprezentacji Polski U20,
- obuwie do treningu i gry na boisku,
- ubrania do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty, legitymacja szkolna),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 14.08.2022 około godz. 16.00.

Zbigniew Górniewicz
Kierownik U20

Przed U20s Canada Conference Jeszcze o Ukiel Beach Rugby Cup
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań