POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - XI kolejka27.03.2021


27.03.2021 : Ekstraliga - XI kolejka
 
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia  42:8 (7:3)  /Andrzej Kamiński-Bator, Maciej Misiak/
Punkty Pogoń: Przemysław Rajewski 9 (P, 2pd), Romeo Nkoane 8 (4pd), Krystian Olejek 5 (P), Norbert Kargol 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Krystian Adamiak 5 (P), Eduard Vertyletskyi 5 (P). 
Punkty Arka: Oskar Derwis 5 (P), Łukasz Szablewski 3 (K).
Żółta kartka: Łukasz Szablewski (Arka).
 
RC Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin  33:21 (21:13)  /Dominik Jastrzębski, Łukasz Jasiński, Mirosław Szczepański/
Punkty Lechia: Kewin Bracik 10 (2P), Rafał Janeczko 6 (3pd), Tomasz Rokicki 5 (P), Krzysztof Smoliński 5 (P), Zavien Klaasen 5 (P), Paweł Boczulak 2 (pd).
Punkty Sparta: Krzysztof Ermanowicz 5 (P), Jacek Idzikowski 5 (P), Jakub Małecki 5 (P), Kacper Włodarek 3 (K), Daniel Trybus 3 (K). 
Żółte kartki: Milan Kossakowski, Jason Maknari (obaj Lechia).
 
OKS Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew  29:17 (15:7)  /Dariusz Reks, Piotr Ślubowski, Daniel Kowalski/
Punkty Skra: Arkadiusz Janeczko 15 (3P), Daniel Gdula 9 (3pd, K), Jędrzej Nowicki 5 (P).
Punkty Orkan: Pieter Steenkamp 7 (2pd, K), Andre Meyer 5 (P), Marcin Krześniak 5 (P).
Żółte kartki: Paul Fihaki, Jonathan O’Neil (obaj Skra), Artur Fursenko (Orkan).
 
RzKS Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin  17:20 (10:3)  /Grzegorz Piaskowski, Mateusz Ingarden/
Punkty Juvenia: Dylan Kruger 7 (P, pd), Konrad Jarosz 5 (P), Bartłomiej Janeczko 5 (P).
Punkty Budowlani: Michał Musur 10 (2P), Smilko Debrenliev 10 (2pd, 2K).
Żółte kartki: Paweł Warzecha, Jakub Rapacz (obaj Juvenia), Bartłomiej Jasiński, Louis Karsten (obaj Budowlani).
 
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Rugby Łódź - przełożony na 03.04.2021
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Awenta Pogoń Siedlce
Narodziny międzynarodowego rugby Mistrzostwa Polski Kobiet III
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 9 43
 02 OKS Skra Warszawa 11 41
 03 Master Pharm Łódź 10 37
 04 Awenta Pogoń Siedlce 11 34
 05 Edach Budowlani Lublin 10 26
 06 RC Lechia Gdańsk 11 26
 07 RC Orkan Sochaczew 11 23
 08 RC Arka Gdynia 11 19
 09 RzKS Juvenia Kraków 11 13
 10 RK Sparta Jarocin 11 0