POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ekstraliga - XVII kolejka05.06.2022


04.06.2022 : Ekstraliga - XVII kolejka

RC Arka Gdynia v Posnania Poznań  57:26 (31:12)  /Adrian Pawlik, Dariusz Reks/
Punkty Arka: Mykoła Karasewicz 15 (3P), Dawid Banaszek 12 (6pd), Szymon Sirocki 10 (2P), Anton Shashero 10 (2P), Elden Shoeman 5 (P), Sandro Papunashvili 5 (P).
Punkty Posnania: Oskar Dębiński 12 (2P, pd) Wojciech Kapustka 10 (2P), Daniel Gdula 4 (2pd).

Edach Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 15:20 (12:10)  /Dominik Jastrzębski, Michał Jaczek/
Punkty Budowlani: Nkululeko Ndlovu 15 (5K).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 10 (2pd, 2K), Władysław Grabowski 5 (P), Kakha Kavtaradze 5 (P).
Żółte kartki: Michał Węzka, Barend Potgieter (obaj Budowlani)

RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew  31:19 (14:14)  /Dariusz Reks, Adrian Pawlik, Mirosław Szczepański/
Punkty Lechia: Claude Johannes 15 (3P), Paweł Boczulak 6 (3pd), Robert Wójtowicz 5 (P), Rafał Janeczko 3 (K), Jason Makhari 2 (pd).
Punkty Orkan: Artur Fursenko 10 (2P), Peter Steenkamp 9 (P, 2pd).
Żółte kartki: Jason Makhari (Lechia), Michał Gadomski (Orkan).

Awenta Pogoń Siedlce v Up Fitness Skra Warszawa  20:29 (3:10)  /Bartłomiej Gwozdecki, Mieszko Lech, Eryk Bobryk/
Punkty Pogoń: Igor Pątek 10 (2P), Rati Asatiani 5 (P), Mamuka Chanchibadze 5 (pd, K).
Punkty Skra: Jonathan O’Neill 10 (2P), Paul Fihaki 9 (P, 2pd), Sebastian Kostałkowski 5 (P), Paul Walters 5 (pd, K).


05.06.2022 : Ekstraliga - XVII kolejka

RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Rugby Łódź SA  21:26 (6:13)  /Daniel Skonieczny, Daniel Kowalski, Dariusz Pawlicki/
Punkty Juvenia: Rian van Zyl 11 (pd, 3K), Maciej Dorywalski 5 (P), Andrii Levtakov 5 (P).
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 16 (2pd, 4K), Przemysław Dobijański 5 (P), Polomea Finau 5 (P).
Żółta kartka: Polomea Finau (Master Pharm).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Siedlec: Kamil Sulej - SportSiedlce.pl

RTDiM 31: Turniej w Łodzi KNK7 DEV: Srebrne medale Amsterdam 7's
Tabela Ekstraligi
01 MKS Ogniwo Sopot 8 34
02 Master Pharm Rugby Łódź 9 33
03 Up Fitness Skra Warszawa 9 32
04 Edach Budowlani Lublin 8 31
05 RC Orkan Sochaczew 9 30
06 RC Lechia Gdańsk 9 22
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5