POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

RTDiM 31: Turniej w Łodzi05.06.2022


W sobotę 4 czerwca w Łodzi odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży organizowany przez Budowlani Rugby SA. W turnieju wzięło udział 5 klubów: Budowlani Rugby SA Łódź, KS Budowlani Łódź, AZS AWF Warszawa, Pogoń Siedlce (kategoria młodzik, żak i mini żak) oraz Rugby Białystok (żak i mini żak). 
 
Turniej został sprawnie przeprowadzony, zawodnicy grali równolegle na trzech boiskach. Młodzicy i żacy mieli okazję do rywalizacji na doskonałej jakości boiskach trawiastych MOSiR Łodzianka, a mini żacy zagrali na Orliku. Przebiegu turnieju nie zakłóciło nawet chwilowe załamanie pogody, zawodnicy mogli w czasie deszczu przebywać pod krytą trybuną między boiskami. Wyniki w załączniku.
 
Na  zakończenie turnieju wręczono puchary za miejsca I, II i III w trzech kategoriach wiekowych oraz okolicznościowe upominki od firmy Immergas Polska. Wszystkie drużyny otrzymały paczki przekąskowe na podróż. Dla zawodników bez ograniczeń dostępna była woda naszego sponsora Primavera. Szczególne podziękowania należą się grupie rodziców naszych zawodników, którzy zorganizowali bufet przez cały czas trwania turnieju. Debiut organizacyjny RTDiM przez Budowlani Rugby SA można uznać za udany. Dziękujemy wszystkim za udział.
 
Mirosław Żórawski
Dyrektor Sportowy BRSA

Pliki do pobrania

pdf Wyniki RTDiM w Łodzi
CLJ: Juniorzy Budowlanych Łódź Mistrzem Polski Ekstraliga - XVII kolejka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5