POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Gala Dekady: Nagrody OZRugby16.02.2021


W Poznaniu, 13 lutego br. odbyła się „Gala Dekady” Polskiego Związku Rugby, poznaliśmy laureatów nagród w jedenastu kategoriach wybieranych przez jury, nagród publiczności, nagród specjalnych, nagród Prezesa PZR i nagród Okręgowych Związków Rugby. W trzeciej części relacji wymienimy laureatów nagród Okręgowych Związków Rugby „Gali Dekady”.
 
- Okręg Pomorski
Działacz: Marlena Mroczyńska (Prezes Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
Trener Dzieci i Młodzieży: Grzegorz Śliwiński (Lechia Gdańsk)
Zawodniczka: Karolina Jaszczyszyn (Biało-Zielone Ladies Gdańsk)
Zawodnik: Piotr Zeszutek (Ogniwo Sopot)
 
- Okręg Śląski
Działacz: Wojciech Kołodziej (Prezes Rugby Ruda Śląska i OZR)
Trener Dzieci i Młodzieży: Stella Klinner-Hadelka (Rugby Ruda Ślaska)
Zawodniczka: Angelika Piekorz (Diablice Ruda Ślaska)  
Zawodnik: Krzysztof Gola (RC Częstochowa)
 
- Okręg Warmińsko-Mazurski
Działacz: Henryk Pach (Prezes OZR)
Trener Dzieci i Młodzieży: Jarosław Kowalski (Jarosław Kowalski)
Zawodniczka: Aleksandra Białoskurska (Akademia Rugby Team Olsztyn)
Zawodnik: Kacper Górzyński (Rugby Team Olsztyn)
 
- Okręg Dolnośląski
Działacz: Tomasz Knap (Rugby Wrocław)
Trener Dzieci i Młodzieży: Tomasz Nimczyk (Miedziowi Lubin)
Zawodniczka: Agata Ładońska (Błyskawice Wrocław)
Zawodnik: Vladyslav Korotun (Rugby Wrocław/Miedziowi Lubin)
 
- Okręg Lubelski
Działacz: Maciej Powała-Niedźwiecki (Prezes OZR)
Trener Dzieci i Młodzieży: Sebastian Berestek (Budowlani Lublin)
Zawodnik: Piotr Wiśniewski (Budowlani Lublin)
 
- Okręg Łódzki
Działacz: Wiesław Chudzik (Prezes KS Budowlani Łódź)
Trener Dzieci i Młodzieży: Zbigniew Jurzysta (KS Budowlani Łódź)
Zawodniczka: Marta Jarecka-Kościelniak (Atomówki Łódź)  
Zawodnik: Michał Mirosz (Master Pharm Rugby Łódź)
 
- Okręg Małopolski
Działacz: Leszek Samel (Prezes Juvenii Kraków i OZR)
Trener Dzieci i Młodzieży: Łukasz Kościelaniak (Juvenia Kraków)
Zawodniczka: Magdalena Korona (Juvenia Kraków) 
Zawodnik: Maciej Sokołowski (Juvenia Kraków)
 
- Okręg Wielkopolski
Działacz: Dominik Machlik (Posnania Poznań)
Trener Dzieci i Młodzieży: Bartosz Włodarek (Sparta Jarocin)
Zawodniczka: Katarzyna Paszczyk (Black Roses Poznań)  
Zawodnik: Daniel Trybus (Posnania Poznań)
 
- Okręg Mazowiecki
Działacz: Bogdan Pietrak (Orkan Sochaczew)
Trener Dzieci i Młodzieży: Maciej Misiak (Orkan Sochaczew)
Zawodniczka: Elżbieta Brzustowska (Tygrysice Orkan Sochaczew)
Zawodnik: Marek Mirosz (Pogoń Siedlce)

Ogółem podczas „Gali Dekady” wyróżniono 81 osób i instytucji, trenerów, zawodników, działaczy, lekarzy i sędziów.

Przegląd Lig Świata Siódemki powróciły w Egipcie
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Puchar Świata Kobiet 7
Cape Town, 09.09.2022 - 11.09.2022

Tabela Ekstraligi
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Up Fitness Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  Edach Budowlani Lublin    
  Master Pharm Rugby Łódź    
  RC Arka Gdynia    
  RzKS Juvenia Kraków    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  KS Posnania Poznań