POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II Liga - Runda I - Kolejka I i II25.09.2016


II Liga - Runda I - Kolejka I - 25.09.2016
 
Grupa Zachodnia
 
Alfa Bydgoszcz v Posnania Poznań 7:68 (0:35)  /Dariusz Marciniak/
Punkty Alfa: Szymon Krause 5 (P), Paweł Pieńczewski 2 (pd).
Punkty Posnania: Mariusz Adamski 23 (P, 9pd), Arkadiusz Bialachowski 10 (2P), Mateusz Jafra 5 (P), Wojciech Stręnk 5 (P), Jędrzej Paul 5 (P), Piotr Korek 5 (P), Marcin Szumiński 5 (P), Mateusz Szczepaniak 5 (P), Oskar Górski 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Jarecki (Alfa), Leszek Krysztofiak (Posnania). 
 
Chaos Poznań v Wataha Zielona Góra 19:48 (7:19)  /Michał Rogowski/
Punkty Chaos: Piotr Kaszkowiak 10 (2P), Jakub Frąszczak 9 )P, 2pd).
Punkty Wataha: Krystian Goluda 18 (P, 5pd, K), Paweł Prokopowicz 10 (2P), Patryk Dziok 10 (2P), Mateusz Lentoszczyk 5 (P), Grzegorz Kaźmierzak 5 (P).
 
 
II Liga - Runda I - Kolejka II - 24-25.09.2016
 
Grupa Wschodnia
 
Legia Warszawa v Frogs Warszawa 29:26 (10:7)  /Grzegorz Michalik/
Punkty Legia: Maciej Wołczyński 5 (P), Mateusz Gołuchowski 5 (P), Kamil Czajka 5 (P), Wojciech Grygułło 5 (P), Jakub Krzemiński 5 (P), Daniel Żółkowski 4 (2pd).
Punkty Frogs: Steven Weeks-Johnson 11 (P, 3pd), Baptiste Rougerie 10 (2P), Sebastian Zawadzki 5 (P).
Czerwone kartki: Tomasz Wosiński i Łukasz Zimny (obaj Legia).
Żółte kartki: Maciej Wołczyński, Daniel Żółkowski, Paweł Narojek, Daniel Szczepaniak (wszyscy Legia); Vazha Gaprindashvili, Jules Gomez, Christophe Guimberteau, Steven Weeks-Johnson (wszyscy Frogs).
 
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok 22:12 (15:0)  /Francois Giroud/ 
Punkty AZS AWF: Mateusz Kocoń 7 (2pd, K), Wojciech Szonecki 5 (P), Miłosz Kasiński 5 (P), Karol Romański 5 (P).
Punkty Białystok: Michał Praczuk 5 (P), Sebastian Śliwowski 2 (pd).
Żółta kartka: Przemysław Kalinowski (Białystok).
 
Grupa Południowa
 
Miedziowi Lubin v Rugby Wrocław 26:6 (7:6)  /Janusz Wilk/
Punkty Miedziowi: Jakub Lisiewski 10 (2P), Michael Shtefanitsa 6 (3pd), Marcin Czulak 5 (P), Tomasz Nimczyk 5 (P). 
Punkty Wrocław: Łukasz Huzar 6 (2K).
 
RC Częstochowa v KS Rugby Ruda Śląska 14:52 (7:22)  /Aneta Bejm/ 
Punkty Częstochowa: Karol Balsam 5 (P), Michał Krzypkowski 5 (P), Krzysztof Gola 2 (pd), Daniel Królak 2 (pd).
Punkty Ruda Śląska: Paweł Pepliński 10 (2P), Michał Jurczyński 10 (2P), Mateusz Zabiegała 7 (2pd, K), Rafał Szaciłowski 5 (P), Vladyslav Kozlov 5 (P), Dominik Bryński 5 (P), Jakub Skoczylas 5 (P), Robert Majnusz 5 (P).
 
Wyniki, tabele, najskuteczniejsi [kliknij]

Weterani ponownie zremisowali z Ukrainą Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 02
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin