POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga - Runda I05.09.2015


Zozpoczęły się rozgrywki II ligi, w pierwszych meczach padły wysokie wyniki, Alfa Bydgoszcz wygrała z poznańskim Chaosem 75:0, a Biało-Czarni Nowy Sącz pokonali Rugby Wrocław 104:14. W derbach Warszawy, wracający do ligowej gry po latach przerwy, AZS AWF wygrał z Frogsami 22:20 w meczu odbywającym się w cyklu obchodów 60-lecia powstania sekcji rugby w tym klubie (zdjęcia z tej imprezy autorstwa AZS AWF Warszawa). Ostatni mecz kolejki pomiędzy Arką Rumia, a Watahą Zielona Góra został przełożony na 15 listopada br.
 
II liga – runda I – 05.09.2015
 
Grupa Północno/Zachodnia
 
Alfa Bydgoszcz v Chaos Poznań 76:0 (19:0)  /Monika Baniewicz, Grzegorz Szostek- obserwator KS/
Punkty Alfa: Szymon Krauze 15 (3P), Marcin Dankowski 14 (7pd), Paweł Pienczewski 12 (2P, pd), Jakub Janecki 10 (2P), Kamil Dąbrowski 10 (2P), Łukasz Jóźwiak 5 (P), Jakub Nowacki 5 (P), Marcin Stapiej 5 (P).
Żółta kartka: Arkadiusz Murek (Alfa).
 
Arka Rumia v Wataha Zielona Góra  /przełożony na 15.11.2015/
 
Grupa Południowo/Wschodnia
 
Biało-Czarni Nowy Sącz v KS Rugby Wrocław 104:14 (54:0)  /Janusz Wilk/
Punkty Biało-Czarni: Marcin Siemaszko 22 (4P, pd), Damian Zając 19 (P, 7pd), Michał Zygłowicz 14 (2P, 2pd), Przemysław Rejentowicz 10 (2P), Artur Stawiarski 10 (2P), Grzegorz Goliński 10 (2P), Kamil Radzik 9 (P, 2pd), Dariusz Janik 5 (P), Przemysław Filar 5 (P).
Punkty Rugby: Przemysław Dudek 5 (P), Wojciech Wróblewski 5 (P), Tomasz Knap 4 (2pd).
 
Frogs Warszawa v AZS AWF Warszawa 20:22 (15:10)  /Kacper Michałkiewicz/
Punkty Frogs: Sebastian Knysz 5 (P), Antoni Okniński 5 (P), Steven Weeks-Johnson 5 (P), Vazha Gaprindashvili 5 (P). 
Punkty AZS AWF: Miłosz Kasiński 12 (P, 2pd, K), Grzegorz Rudowski 5 (P), Gurllane Leroux 5 (P).
Żółta kartka: Adrian Bouner (Frogs).
 
Tabela, najskuteczniejsi i terminarz [kliknij
 
PNG z Oceania Cup Ekstraliga Faza I - Runda III
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1