POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

II liga - Runda II - Kolejka IV08.10.2017


07-08.10.2017 - II liga - Runda II - Kolejka IV
 
O I miejsce
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 32:33 (10:14)  /Mirosław Szczepański/
Punkty Arka: Jakub Smoliński 15 (3P), Mateusz Bartkowiak 7 (2pd, K), Konrad Chromiński 5 (P), Krzysztof Szpak 5 (P).
Punkty AZS AWF: Miłosz Kasiński 10 (2P), Mateusz Kocoń 8 (4pd), Zahorański 5 (P), Szymański 5 (P), Patrick Steindl 5 (P).
Żółta kartka: Wojciech Szonecki (AZS AWF).
Czerwone kartki: Krzysztof Szpak i Paweł Grzenkowicz (Arka).
 
O IV miejsce
Sparta Jarocin v Legia Warszawa 34:10 (15:5)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor/
Punkty Sparta: Bartosz Włodarek 10 (2P), Kacper Włodarek 9 (3pd, K), Sebastian Jakubiak 5 (P), Piotr Matuszak 5 (P), Jacek Idzikowski 5 (P).
Punkty Legia: Wojciech Woźniak 5 (P), Danny Garcia Abuja 5 (P).
Żółta kartka: Kamil Fidziński (Legia).
 
O VII miejsce
Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 39:13 (22:3)  /Patryk Kościelniak/
Punkty Alfa: Szymon Krause 15 (3P), Jakub Janecki 5 (P), Marcin Stafiej 5 (P), Jakub Nowacki 5 (P), Kamil Dąbrowski 5 (P), Marcin Dankowski 4 (2pd).
Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 8 (pd, 2K), Artur Sulima 5 (P).
Żółte kartki: Szymon Krause (Alfa), Michał Praczuk (Białystok).
 
O X miejsce
Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 29:10 (10:3)  /Hubert Bedyński, Edyta Pajor, Mateusz Płowens/
Punkty Chaos: Łukasz Stasik 10 (2P), Jakub Frąszczak 9 (P, 2pd), Maxime Witters 5 (P), Hubert Liskowiak 5 (P).
Punkty Mazovia: Sebastian Zawadzki 5 (P), Arkadiusz Głuchowski 5 (pd, K).
Żółte kartki: Jakub Frąszczak (Chaos), Jakub Wieczorek i Sebastian Jaworski (Mazovia).
 
Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Rugby Championship 2017 Ekstraliga - FII - Runda I - Zaległości
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin