POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Cetniewie11.05.2021


NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin:  14-16.05.2021
Miejsce: Baza szkoleniowa - COS OPO Cetniewo, Władysławowo, ul. Żeromskiego 52
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
03. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
04. Kłak Sandra (nr licencji 9139)
05. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
06. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07. Morus Marta (nr licencji 8080)
08. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
10. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
11. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
12. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
13. Nowacka Maria (nr licencji 8095)
Legia Warszawa
14. Czumer Tamara (nr licencji 8710)
15. Lachowska Aleksandra (nr licencji 8876)
16. Nowosz Marta (nr licencji 5071)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Stępień Tomasz - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  14.05.2021 r (piątek) o godz. 13:00 w COS OPO Cetniewo, Władysławowo, ul. Żeromskiego 52.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie - zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 16.05.2021 r około godz. 14.00.
 
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 12.05.2021 r.
 
Harmonogram zgrupowania:
14.05 (piątek)
 zakwaterowanie 
 1 x trening z reprezentacją Kazachstanu
 1 x zajęcia teoretyczne
15.05 (sobota)
 2 x trening/gry kontrolne z reprezentacją Kazachstanu
 2 x odnowa biologiczna
 1 x zajęcia teoretyczne
16.05 (niedziela)
 1 x trening z reprezentacją Kazachstanu
 1 x odnowa biologiczna
 1 x zajęcia teoretyczne
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR

95-lecie Rugby w Czechach Terminy Rugby Europe Championship
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8