POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7: Powołania na zgrupowanie w Gdańsku04.01.2020


Nazwa Akcji - Zgrupowanie KNK7

Termin:   10-12.01.2020
Miejsce:  Noclegi- apartamenty w Gdańsku
                Treningi- hala kryta w Gdańsku, ul. Meissnera 5

Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
04. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
05. Oboza Klaudia (nr licencji 7430)
06. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
07. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
08. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
09. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
10. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
11. Kowalczyk Agnieszka (nr licencji 6178)
12. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
Diablice Ruda Śląska
13. Piekorz Angelika (nr licencji 5159)
KS Budowlani Łódź
14. Biegała Klaudia (nr licencji           )
15. Juźwicka Zuzanna (nr licencji 10815) 
 
Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Buchało Jurij - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo

Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  10.01.2020 r (piątek) do godz. 19:30 w Gdańsku przy ul. Meissnera 5.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny paszport lub dowód osobisty
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 12.01.2020 r w godzinach popołudniowych.
Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera lub managera kadry do dnia 04.01.2020 r

Harmonogram zgrupowania:
10.01 (piątek)
− trening
11.01 (sobota)
− trzy treningi
− zajęcia teoretyczne
12.01 (niedziela)
− trening
− zajęcia teoretyczne

I Noworoczny Mecz w Lublinie Ekstraliga i I liga: Zmiany regulaminów
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin