POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNK7: Powołanie na ME do Lizbony 27.05.2021


         NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE i TURNIEJ ME KNK7


Termin zgrupowania: 30.05-07.06.2021.
Baza w Polsce: COS OPO Cetniewo, Władysławowo, ul. Żeromskiego 52.
Baza w Portugali: Sana Metropolitan Hotel, R.Soeiro Pereira Gomes 2, Lizbona.
Miejsce ME: National Sports Center Jamor, Praca da Maratona, Cruz Quebrada.

Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01.    Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02.    Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
03.    Klichowska Anna (nr licencji 7181)
04.    Kłak Sandra (nr licencji 9139)
05.    Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
06.    Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07.    Morus Marta (nr licencji 8080)
08.    Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09.    Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
10.    Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
11.    Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Legia Warszawa
12.    Czumer Tamara (nr licencji 8710)
13.    Lachowska Aleksandra (nr licencji 8876)
14.    Nowosz Marta (nr licencji 5071)

Zawodniczki rezerwowe:
Nowacka Maria (nr licencji 8095)
Panasenko Oksana (nr licencji 10142)

Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Stępień Tomasz - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik, analiza wideo

Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 30.05.2021 r (niedziela) w COS OPO Cetniewo, Władysławowo, ul. Żeromskiego 52.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie - zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu.
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 07.06.2021 r, przylot do Gdańska o godz. 12:35.

Uwaga!!!

Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 28.05.2021 r.

Harmonogram zgrupowania:
30.05 (niedziela)
-    zakwaterowanie
-    1 x odnowa biologiczna
-    1 x zajęcia teoretyczne
31.05 (poniedziałek)
-    2 x trening na boisku
-    2 x odnowa biologiczna
-    1 x zajęcia teoretyczne
01.06 (wtorek)
-    2 x trening na boisku
-    2 x odnowa biologiczna
-    1 x zajęcia teoretyczne
02.06 (środa)
-    2 x trening na boisku
-    2 x odnowa biologiczna
-    1 x zajęcia teoretyczne
03.06 (czwartek)
-    wylot z Gdańska i zakwaterowanie w Lizbonie
-    1 x zajęcia teoretyczne
-    1 x odnowa biologiczna
04.06 (piątek)
-    1 x trening na boisku
-    1 x odnowa biologiczna
-    1 x zajęcia teoretyczne
05.06 (sobota)
-    Turniej Mistrzostw Europy - faza grupowa
06.06 (niedziela)
-    Turniej Mistrzostw Europy - faza finałowa
07.06 (poniedziałek)
-    powrót do Polski

Janusz Urbanowicz

Ekstraliga: XV kolejka w obiektywie Kurs sędziowski w Siedlcach
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8