POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNK7 U18, U16: Powołania do Zgorzałe - Aktualizacja23.07.2019

 
Konsultacja Kobiecej Kadry U18 i U16 Rugby 7 
Zgorzałe 23 lipca - 29 lipca 2019
 
Termin: od 23 lipca do 29 lipca 2019
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Sosnówka, Zgorzałe

Posnania Poznań
01. Klaudia Jankowiak
02. Wiktoria Bancer
BBRC Łódź
03. Wiktoria Byrska
04. Wiktoria Majewska
05. Alicja Stefanowicz
06. Wiktoria Pietrzak
KS Rugby Ruda Śląska
07. Natalia Gliwińska
RC Arka Rumia
08. Zuzanna Sadowska
KS Budowlani Łódź
09. Julia Pustkowska
10. Klaudia Biegała
11. Zuzanna Juźwicka
12. Julia Daszyńska
RC Orkan Sochaczew
13. Sandra Kłak
14. Aleksandra Pietruszka
15. Wiktoria Mamcarz
16. Julia Sadowska
GSZS Nowogrodziec
17. Karolina Nowak
KS Rugby Gietrzwałd
18. Oliwia Zanewiat
19. Alicja Jabłońska

20. Natalia Fiszer
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
21. Oliwia Weber
Ogniwo Sopot
22. Karolina Watkowska
23. Aniela Kołodziejczak
RC Legia Warszawa
24. Astrid Mbolela Ilunga

Sztab szkoleniowy:
- Trener: Christian Hitt
- II Trener: Filip Cackowski
- Fizjoterapeuta: Karolina Mazurek
 
1. Zbiórka zawodniczek w dniu 23 lipca 2019 (wtorek), najpóźniej o godzinie 15:00 w Gdańsku (przy wejściu na Dworzec Gdańsku Główny), skąd kadra uda się do Ośrodka Wypoczynkowego w Zgorzałe.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną oraz naturalną murawą, 
- odzież kadrową (zawodniczki, które taką odzież posiadają)
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie papierowej
- pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych na samodzielny przyjazd i powrót do domu wraz z regulaminem kadry
3. Zakończenie konsultacji w dniu 29 lipca 2019 (poniedziałek) ok. 15:00 w Gdańsku

Ważne:
Zawodniczki uczestniczące w zgrupowaniu (dot. roczników 2001 i 2002), winny również być dostępne na zbliżających się zgrupowaniach:
„Turniej Nadzieje Olimpijskie w Czechach”: 12-18 sierpnia br. (do potwierdzenia)
„Mistrzostwa Europy U18 w Jarocinie”: 26 sierpnia- 1 września br.  
Każda zawodniczka musi obowiązkowo, niezwłocznie po zapoznaniu się z listą powołań potwierdzić swoją obecność, jak i nieobecność u trenera Christian Hitt (tel. +44 7500 776744) lub Filipa Cackowskiego (tel. +48 603 619 989)
 
Harmonogram zgrupowania:
Wtorek - 23.07.2019
Wyjazd z Gdańska- 15:00
Dojazd do Ośrodka w Zgorzałem- 17:15
Trening - 18:00 - boisko 
Kolacja - 20:00
Nocleg
Środa- Niedziela – 24-28.07.2019
Śniadanie - 8:00
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:00
Trening - 14:00  - boisko
Snacks - 15:30
Trening - 17:00  - boisko
Kolacja - 19:30
Nocleg
Poniedziałek - 29.07.2019
Śniadanie - 8:00
Trening - 10:00  - boisko
Obiad - 12:00
Wyjazd z Ośrodka - 13:00  - Odjazd do Gdańska
Przyjazd do Gdańska - 14:45
Zakończenie zgrupowania- 15:00
 
Christian Hitt / Filip Cackowski
 
V Ukiel Beach Cup za nami! GPS7: Sprawozdanie z Łodzi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1