POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

V Ukiel Beach Cup za nami!23.07.2019


Dwa dni zmagań sportowych i dobrej zabawy w Olsztynie nad jeziorem Ukiel w CRS Ukiel Olsztyn za nami, kolejne wydarzenie przechodzi do historii. W dniach 20-21 lipca br. gościliśmy 14 drużyn, 4 żeńskie i 10 męskich, patrząc na gości i kibiców widzieliśmy, że bawią się świetne, ale ocenę pozostawiamy Państwu.


Ostatecznie wszyscy wygraliśmy, każdy pamiątkę z Turnieju ma, ale najważniejsze jak długo tęsknota pozostanie w sercach i chęć powrotu na naszą warmińską plażę. Jednak turniej musi mieć zwycięzców więc podamy, że wśród pań triumfowały Biało-Zielone Ladies Gdańsk, a wśród panów RC Czarni Pruszcz Gdański. Dobrze też spisały się drużyny organizatorów zajmując III miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn.

 
Dziękujemy za współfinansowanie Urzędowi Marszałkowskiemu w Olsztynie i  Urzędowi Miasta Olsztyna , Prezydentowi Piotrowi Grzymowiczowi za objęcie Turnieju patronatem, CRS Ukiel Olsztyn za współorganizację i udzielone wsparcie.
Nasi partnerzy Browar Jastrzębie i Devil Energy, mieli mnóstwo pracy, aby spełnić oczekiwania naszych gości i mamy nadzieję, że tak się stało.
Oprawę medialną prowadzili: „Stream&Go” przy udziale „Kręci się Movie” (transmisja on line), Radio ESKA (relacja radiowa), TVP3 Olsztyn, Radio Olsztyn, (reportaże), @Grzogorz Czykwin (fotografie), Jackowski Wiesław DRON X system (filmy i specujęcia).

Dziękujemy naszym sponsorom i pozostałym partnerom za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia, bez Was byłoby to niemożliwe: Alfa Elektro, PWiK Olsztyn, festasport.pl, Auchan, Zdzisław Gumlop Niecikowski, MP Group, Printweb, Quźnia Muzycznych Klimatów, Carpenter Inn Irish Pub, Jarys, Pycha Kebab, Cymes Olsztyn, paradzinscy.pl, Usługi Transportowe, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn.


Wreszcie bardzo dziękujemy Wam, zawodniczki i zawodnicy, młodsi i starsi, działacze i przedstawiciele klubów, którzy ciężko pracowali przy obsłudze imprezy.

 
Puchary przyznano według następującej klasyfikacji:
Kobiety: 1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Legia Warszawa; 3.Girl Rugby Team Olsztyn; 4.Girl Rugby Team Olsztyn II.
Mężczyźni: 1.RC Czarni Pruszcz Gdański; 2.Rugby Białystok; 3.Rugby Team Olsztyn; 4.Żalgiris Kowno; 5.RC Lechia Gdańsk; 6.Rugby Białystok II; 7.40+; 8.RC Legia Warszawa; 9.Barbarians (selekcja); 10.Budowlani Olsztyn.
 
Henryk Pach

Reprezentacja Kobiet 7 zagra w WRWSS! KNK7 U18, U16: Powołania do Zgorzałe - Aktualizacja
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0