POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM7 U16: Powołania na Olimpijskie Nadzieje - Aktualizacja 221.06.2021


Kadra U16 Rugby 7, Olimpijskie Nadzieje 2021 - powołania
 
Lista 28 zawodników powołanych na konsultację (22-26.06.2021) i Turniej Rugby 7 „Olimpijskie Nadzieje 2021” (26.06.2021). Akcja odbędzie się w Łodzi, Reprezentacja U16 zagra 3 składami w turnieju, poniżej powołania:
 
KS Budowlani Łódź
01. Pietrzak Bartłomiej
02. Michałek Bartłomiej
03. Sikora Bartosz  
04. Czekalski Mateusz 
05. Stańczykowski Mateusz 2006
06. Kalwinek Sergiusz 2006
07. Wilk Eryk 2006 
 
Juvenia Kraków
08. Polgun Artur
09. Robakowski Filip M
10. Babich Viktor
11. Chornyj Oleg 2006
12. Nowicki Patryk 
13. Ligner Antoni 2006
Rezerwa:
Grabowski Oliwer 2006 
 
Arka Gdynia
14. Turzyński Damian 
15. Lebioda Piotr M
16. Król Karol
17. Kuzimski Tymoteusz 
Rezerwa:
Nowak Adam 2006
 
Orkan Sochaczew
18. Kryś Bartosz
19. Łagowski Wiktor
20. Wasilewski Alan
21. Wąsowicz Michał  2006
22. Budner Jakub
23. Dubielecki Bartosz
Rezerwa:
Kamiński Jakub 2006
Mikołajczyk Antoni 2006
Szydłowski Bartłomiej 2006
 
Budowlani Lublin
24. Król Janusz
 
Ogniwo Sopot
25. Lis Wiktor 2006
26. Błażuk Oskar 2006
Rezerwa:
Żelezik Wojciech 2006
 
AZS AWF Warszawa
27. Tkaczuk Tomasz 2006
 
Husaria Kalisz
28. Kuczyński Cyprian
 
Rugby Białystok
Rezerwa:
Borkowski Oskar 2006
 
Kadra Trenersko - medyczna
Misiak Maciej - trener
Maciejewski Marek - trener
Walczak Szymon - kierownik, trener
Mateusz Mróz - fizjoterapeuta 
 
Harmonogram zgrupowania Olimpijskie Nadzieje Łódź 22-26 czerwca 2021:
Zbiórka na akcję 22 czerwca 2021 (wtorek) w godzinach 13.30-14.00 w Łodzi, ul. Górnicza 5, hotel klubowy KS Budowlani Łódź.
Proszę zabrać ze sobą:
- dowód osobisty lub inny dokument tożsamości,
- zgodę rodziców na udział w w/w akcjach,
- aktualne badania lekarskie,
- oświadczenie o stanie zdrowia (w sprawie Covid-19),
- sprzęt do treningów rugby i LA,
- obuwie do gry w rugby, obuwie do biegania,
- sprzęt kąpielowy,
- okrycie głowy,
- sprzęt kadrowy jeśli w/w posiadacie.
Zawodnicy w/w akcji dostaną sprzęt treningowy i reprezentacyjny (częściowa odpłatność, kwota zostanie podana przed akcją).
 
Harmonogram akcji:
Wtorek, 22.06
Przejazd grupy do godz. 13.30 - 14.00
14:30 - obiad
15:30 - weryfikacja medyczna
16:00 - 16:30 - zajęcia teoretyczne
16.30 - 18.00 trening
19.00 - kolacja
20:15 - 21:00 trening 
Środa, 23.06
8:00 - 8:45 trening
9:00 - śniadanie
10:30 - 11:30 - trening
14:00 - obiad
16:00 - 16:30 - zajęcia teoretyczne
16.30 - 17:30 trening
19.00 - kolacja
20:00 - 20:45 zajęcia teoretyczne 
Czwartek, 24.06
08:00 - 08:45 trening
09:00 - śniadanie
10:30 - 11:30 - trening
14:00 - obiad
16:00 - 16:30 - zajęcia teoretyczne
16.30 - 17:30 - trening
19.00 - kolacja
20:00 - 20:45 - zajęcia teoretyczne 
Piątek, 25.06
09:00 - śniadanie
11:00 - 12:30 - trening
14:00 - obiad
15:00 - 16.30 - zajęcia organizacyjne dotyczące turnieju i teoretyczne
19.00 - kolacja
Sobota, 26.06
08:00 - śniadanie
10:00 - 18:00 - Turniej Nadzieje Olimpijskie
Obiad i kolacja godz. do ustalenia
Około godz. 19.00 zakończenie akcji
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją obecność, do 17.06.2021. W razie wypadków losowych lub kontuzji zawodnik, ma powiadomić o swojej absencji najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem akcji.
 
Maciej Misiak

Przegląd Lig Świata Ekstraliga: Orkan zmiótł kolejną przeszkodę
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8