POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

KNM U20: Powołania na konsultację do Łodzi10.10.2022

                          POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ KADRY POLSKI U20
                          13-16.10.2022 r., Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, Łódź
                                           
Lista powołanych zawodników:
KS Budowlani Łódź
01 Makary Madej
02 Dudek Michał
03 Łaszcz Michał
04 Owczarek Alan
RC Orkan Sochaczew
05 Zieliński Kamil
06 Wróbel Kacper
07 Szwarc Adam
08 Lewandowski Adam
09 Szufliński Filip
10 Polakowski Oktawian
RC Arka Gdynia
11 Mohyła Dominik
MKS Ogniwo Sopot
12 Gąska Sylwester
13 Wilczuk Wiktor
14 Sawicki Olgierd
MKS Pogoń Siedlce
15 Bareja Bartłomiej
16 Korneć Łukasz
17 Skup Kacper
RzKS Juvenia Kraków
18 Sakwa Patryk
19 Matsiuk Andrii
20 Lavtakov Andrii
21 Pastukhov Arsenii
22 Hostiuk Nikita
AZS AWF Warszawa
23 Santiago Brzeziński - U18
24 Juan Brzeziński - U18
Master Pharm Rugby Łódz
25 Chain Patryk
26 Chain Eryk
KS Budowlani Lublin
27 Dec Jakub
Francja - Walia - Irlandia
28 Fedoniuk Kacper
29 Klis Artur
30 Calvin - Chris Kochanowski
31 Jake Wiśniewski

Sztab Szkoleniowy:
1. Trener - Grzegorz Kacała
2. Trener - Krzysztof Krzewicki
3. Trener - Łukasz Szablewski
4. Kierownik - Zbigniew Górniewicz
5. Fizjoterapeuta - Mateusz Romanowski
6. Analiza wideo - Przemysław Pustkowski
7. Fizjoterapeuta - Piotr Lorenc

1. Zbiórka dnia 13.10.2022 - Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, Łódź.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt Reprezentacji Polski,
- obuwie do treningu i gry na boisku,
- ubrania  do treningu na zewnątrz,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty, legitymacja szkolna),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży – II klasa pociąg pospieszny.
3. Zakończenie w dniu 16.10.2022 r ok. godz. 13.00.

Demolka w Warszawie, kolejna porażka mistrza Przegląd Lig Świata
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Rumunia Polska

Rugby Europe Championship
Bukareszt, 04.02.2023

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
01 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 9 37
02 MKS Ogniwo Sopot 8 34
03 Edach Budowlani Lublin 8 31
04 RC Orkan Sochaczew 9 30
05 RC Lechia Gdańsk 9 22
06 Up Fitness Skra Warszawa 9 18
07 RzKS Juvenia Kraków 8 12
08 RC Arka Gdynia 9 10
09 Awenta Pogoń Siedlce 9 5
10 KS Posnania Poznań 8 5