POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

KNRK U18: Powołania na zgrupowanie04.08.2020

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7 U18

Termin:   11-17.08.2020

Miejsce:  Noclegi - O.W. Sosnówka, ul. Górna 55, 83-322 Zgorzałe
               Treningi  - O.W. Sosnówka, ul. Górna 55, 83-322 Zgorzałe

Lista powołanych zawodniczek:
Atomówki Łódź:
01.    Górska Oliwia (nr licencji 10391)
02.    Pietrzak Wiktoria (nr licencji  10251)
03.    Robak Antonina (nr licencji 10939)
04.    Stefanowicz Alicja (nr licencji 8467)
05.    Wójcik Nela (nr licencji 9606)
Diablice Ruda Śląska
06.    Starowicz Klaudia (nr licencji 10403)
Juvenia Kraków
07.    Druzgała Julia (nr licencji 8174)
08.    Kiełbasa Kinga (nr licencji 10987)
KS Budowlani Łódź
09.    Mamcarz Wiktoria (nr licencji 10372)
10.    Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
11.    Stokowska Karolina (nr licencji 10364)
RC Legia Warszawa
12.    Sadowska Julia (nr licencji 9145)
13.    Szynawa Natalia (nr licencji 11129)
Black Roses Posnania Poznań
14.    Morus Marta (nr licencji 8080)
15.    Uroda Laura (nr licencji 8091)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
16.    Madaj Dominika (nr licencji 9701)
17.    Zielińska Malwina (nr licencji 8982)
Tygrysice Orkan Sochaczew
18.    Szafaryn Jagoda (nr licencji 10588)

Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Maliszewska Hanna, Jaszczyszyn Karolina - asystenci trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - manager, analiza wideo

Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 11.08.2020 r (wtorek) o godz. 15:00.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku z nawierzchnią naturalną
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 17.08.2020 r około godziny 13.00.

Uwaga!!!
Każda zawodniczka musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność lub nieobecność u trenera kadry do dnia 08.08.2020 r pod nr tel. 501-042-907.

Akademia Młyna: Pierwsza akcja Osiem Narodów zamiast tournee
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 28
 02 OKS Skra Warszawa 6 18
 03 RC Orkan Sochaczew 6 18
 04 Master Pharm Łódź 6 17
 05 RC Lechia Gdańsk 6 14
 06 Edach Budowlani Lublin 6 13
 07 RC Arka Gdynia 6 13
 08 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 6 0