POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK XV: Przed turniejem finałowym11.06.2019

 
Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Kadetów, który odbędzie się w dniach 22-26 czerwca 2019 na boisku KS Budowlani Łódź (ul. Górnicza 5, 91-765 Łódź) awansowały:
1. KS Budowlani Łódź
2. RC Orkan Sochaczew
3. RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków
4. OKS Skra Warszawa
5. KS Husar Bolesławiec/RC Arka Gdynia
6. RC Lechia Gdańsk
 
Grupy w turnieju finałowym:
Grupa A
1. KS Budowlani Łódź
2. OKS Skra Warszawa
3. KS Husar Bolesławiec/RC Arka Gdynia
Grupa B
1. RC Orkan Sochaczew
2. RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków
3. RC Lechia Gdańsk
 
Harmonogram gier turnieju finałowego:
Sobota 22.06.2019
Godz.16.00-17.15 - OKS Skra Warszawa v KS Husar Bolesławiec/RC Arka Gdynia
Godz.17.15-18.30 - RC Orkan Sochaczew v RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków
Godz.18.30-19.45 - KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
 
Niedziela 23.06.2019
Godz.15.00-16.15 - RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk
Godz.16.15-17.30 - RC Orkan Sochaczew v KS Husar Bolesławiec/RC Arka Gdynia
Godz.17.30-18.45 - KS Budowlani Łódź v OKS Skra Warszawa
 
Poniedziałek 24.06.2019
Godz.15.00-16.15 - RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
Godz.16.15-17.30 - OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków
Godz.17.30-18.45 - KS Budowlani Łódź v KS Husar Bolesławiec/RC Arka Gdynia
 
Wtorek 25.06.2019
Dzień wolny od gier
 
Środa 26.06.2019
Godz.10.00-11.15 - mecz o 5 miejsce
Godz.11.15-12.30 - mecz o 3 miejsce
Godz.12.30-13.45 - mecz o 1 miejsce
Godz.13.45 zakończenie turnieju finałowego
 
Przemysław Pustkowski - Komisarz Rozgrywek
 
MPK XV: Finał Pucharu Polski Aneta na Women Sevens Trophy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin