MPS7: Posnania Mistrzem Polski01.05.2022

W dniu 30 kwietnia 2022 r. w Sochaczewie odbył się IV Turniej Mistrzostw Polski Seniorów Rugby 7, w którym rywalizowało 5 drużyn grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna Skry Warszawa, a na kolejnych miejscach uplasowały się kolejno: Orkan Sochaczew, Posnania Poznań, Lechia Gdańsk i Legia Warszawa.

Po zaciętej Rywalizacji (punkty do klasyfikacji generalnej z tego turnieju były liczone x 1,5) Mistrzem Polski po raz czwarty z rzędu została drużyna Posnanii Poznań, srebrne medale zdobyła drużyna Orkana Sochaczew, a brąz przypadł gdańskiej Lechii.