POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Seniorów 7 II13.10.2014

Legia Warszawa w grupie Centralnej, Arka Gdynia w grupie Północnej, Budowlani Lublin w grupie Południowej i Tytan Gniezno w grupie Zachodniej zwyciężyły w drugiej serii turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski Seniorów 7 rozegranych w ostatni weekend.
 
Grupa Centralna (Zduńska Wola)
 
Eliminacje: Haka - Fabrykanci 10:7, Legia - Białystok 26:0, RKZW - Fabrykanci 21:7, GRC - Białystok 24:7, RKZW -  AZS Haka 49:5, GRC - Legia 14:29.  
Grupa A: 1.Legia Warszawa; 2.GRC Łódź; 3.RC Białystok
Grupa B: 1.RK Zduńska Wola; 2.AZS Haka Warszawa; 3.Fabrykanci Pabianice
 
Półfinały: Legia - Haka 71:0, RKZW - GRC 12:2
  
Finał o V miejsce: Fabrykanci - Białystok 7:26
Finał o III miejsce: Haka - RKZW 5:17
Finał o I miejsce: Legia - GRC 34:0 
 
Kolejność: 1.Legia Warszawa 14 pkt; 2.GRC Łódź 9 pkt; 3.RK Zduńska Wola 7 pkt; 4.AZS Haka Warszawa 5 pkt; 5.Rugby Białystok 3 pkt; 6.Fabrykanci Pabianice 1 pkt.  
 
Grupa Północna (Sopot)
 
Eliminacje: Lechia - TKR 50:0, Arka - Szczecinek 35:0, AZS AWFiS - Szarża 26:10, Ogniwo - Unisław 0:26, TKR - Szarża 0:50, Ogniwo - Szczecinek 26:0, Lechia - AZS AWFiS 14:24, Arka - Unisław 14:19, AZS AWFiS - TKR 55:0, Unisław - Szczecinek 33:10, Szarża - Lechia 0:52, Ogniwo - Arka 0:52.
Grupa A: 1.AZS AWFiS Gdańsk; 2.Lechia Gdańsk; 3.Szarża Grudziądz, 4.Toruński Klub Rugby
Grupa B: 1.RK Unisław; 2.Arka Gdynia; 3.Ogniwo Sopot; 4.RK Szczecinek
 
Półfinały: AZS AWFiS - Arka 7:35, Unisław - Lechia 22:21
 
Finał o VII miejsce: TKR - Szczecinek 0:34
Finał o V miejsce: Szarża - Ogniwo 17:14
Finał o III miejsce: AZS AWFiS - Lechia 7:40
Finał o I miejsce: Arka - Unisław 47:5
 
Klasyfikacja: 1.Arka Gdynia 18 pkt; 2.RK Unisław 13 pkt; 3.Lechia Gdańsk 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Szarża Grudziądz 7 pkt; 6.Ogniwo Sopot 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt.
 
Klasyfikacja MPS 7 po II turniejach
1.Arka Gdynia 29/2 pkt
2.Lechia Gdańsk 27/2 pkt
3.RK Unisław 22/2 pkt
4.AZS AWFiS Gdańsk 16/2 pkt
5.Szarża Grudziądz 12/2 pkt
6.Ogniwo Sopot 6/2 pkt
7.Czarni Pruszcz Gdański 3/1 pkt
   RK Szczecinek 3/1 pkt
9.Toruński Klub Rugby 1/1 pkt
 
Grupa Południowa (Ruda Śląska)
 
Eliminacje: RCC - Juvenia 41:0, Budowlani - Sanok 41:0, AZS Rzeszów - RCBB 45:7, Juvenia - Budowlani 7:52, Igloo - AZS Rzeszów 45:7, Budowlani - RCC 29:5, Juvenia - Sanok 5:10, RCBB - Igloo 5:47, RCC - Sanok 55:0.
Grupa A: 1.Igloo Ruda Śląska; 2.AZS Rzeszów; 3.RC Bielsko-Biała
Grupa B: 1.Budowlani Lublin; 2.RC Częstochowa; 3.RC Sanok; 4.Juvenia Kraków
 
Półfinały: Budowlani - AZS Rzeszów 40:0, RCC - Igloo 7:38
 
Finał o V miejsce: Sanok - RCBB 0:34
Finał o III miejsce: AZS Rzeszów - RCC 29:28      
Finał o I miejsce: Budowlani - Igloo 52:0
 
Kolejność: 1.Budowlani Lublin 16 pkt; 2.Igloo Ruda Śląska 11 pkt; 3.AZS Rzeszów 9 pkt; 4.RC Częstochowa 7 pkt; 5.RC Bielsko-Biała 5 pkt; 6.RC Sanok 3 pkt; 7.Juvenia Kraków 1 pkt.
 
Klasyfikacja MPS 7 po II turniejach
1.Igloo Ruda Śląska 29/2 pkt
2.Budowlani Lublin 29/2 pkt
3.AZS Rzeszów 16/2 pkt
4.RC Częstochowa 16/2 pkt
5.Biało/Czarni Nowy Sącz 11/1 pkt
6.RC Bielsko-Biała 10/2 pkt
7.RC Sanok 4/2 pkt
8.Czarni w Bytomiu 3/1 pkt
9.Juvenia Kraków 1/1 pkt
 
Grupa Zachodnia (Szczecin)
 
Eliminacje: Tytan - Lokomotywa 47:0, Miedziowi - AZS ZUT 7:19, Kaskada - Black Gryffin 22:5, Tytan - Miedziowi 77:0, AZS ZUT - Lokomotywa 38:0, Husar - Black Gryffin 47:5, Tytan - AZS ZUT 29:0, Miedziowi - Lokomotywa 26:0, Husar - Kaskada 12:7. 
Grupa A: 1.Husar Bolesławiec; 2.Kaskada Szczecin; 3.Black Gryffin Świdnica
Grupa B: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS ZUT Szczecin; 3.Miedziowi Lubin; 4.Lokomotywa Wolsztyn
 
Półfinały: Husar - AZS ZUT 19:21, Tytan - Kaskada 29:0 
 
Finał o V miejsce: Black Gryffin - Miedziowi       0:12  
Finał o III miejsce: Husar - Kaskada                  14:17          
Finał o I miejsce: Tytan - AZS ZUT                   61:7
 
Kolejność: 1.Tytan Gniezno 16 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 11 pkt; 3.Kaskada Szczecin 9 pkt; 4.Husar Boleslawiec 7 pkt; 5.Miedziowi Lubin 5 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 3 pkt; 7.Lokomotywa Wolsztyn 1 pkt.
 
Klasyfikacja MPS 7 po II turniejach
1.Tytan Gniezno 25/2 pkt
2.Husar Bolesławiec 21/2 pkt
3.Kaskada Szczecin 12/2 pkt
4.AZS ZUT Szczecin 11/1 pkt
5.Miedziowi Lubin 10/2 pkt
6.Sparta Jarocin 7/1 pkt
7.Black Gryffin Świdnica 4/2 pkt
8.Lokomotywa Wolsztyn 1/1 pkt 
 
Zdjęcia Rugby Club Ruda Śląska
 
SWS: Pierwszy turniej dla Fiji Monika Baniewicz w Norwegi...znowu!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin