POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Weteranów jesienią09.05.2020


Stowarzyszenie Sportowe „Integracyjny Klub Sportowy 2017 Poznań”, oficjalny organizator X Mistrzostw Polski Weteranów nadesłał poniższe pismo, które zamieszczamy w całości.
 
Uprzejmie informujemy, iż przyznane nam Mistrzostwa Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu które przewidziano na dzień 27.06.2020r z uwagi na obecną sytuację w kraju, nie są możliwe do przeprowadzenia. Z uwagi na całkowite ograniczenie organizacji imprez masowych i sportowych na terenie całego państwa uważamy i proponujemy, iż najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji było by przesunięcie i wyznaczenie nowego terminu organizacji Mistrzostw Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu na miesiące jesienne 2020 roku, tzn. na czas wyznaczony i określony przez PZR, jak możliwy i bezpieczny dla zdrowia i bezpieczeństwa uczestników.
 
Jesteśmy zdeterminowani aby te mistrzostwa przeprowadzić w późniejszym terminie, tak aby nasze zaangażowanie i trud włożony do tej pory nie został zmarnowany. Nadmieniamy, że nawiązaliśmy konkretne kontakty i jesteśmy po ważnych rozmowach w tej materii. Zapewnienie władz miasta i marszałka województwa o wsparciu finansowym i nie tylko są bardzo konkretne i na etapie finalizacji. Powyższe pismo kierujemy do PZR oraz do wszystkich zainteresowanych drużyn z prośbą o ustosunkowaniu się do tej nietypowej sytuacji co do udziału Mistrzostw Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu okresie jesiennym, o ile będzie to możliwe. Wszystkie pytania proszę kierować na maila iks2017poznan@gmail.com lub tel. 883-264-495
 
Komitet organizacyjny: Przewodniczący- Paweł Borowski
Członkowie- Janusz Góral, Artur Ryszczak, Krzysztof Walenciak, Andrzej Opatowski i Marian Marcinkowski
 
Szkoła Gortata - Rekrutacja Nowa Zelandia i Australia wracają do gry!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin