POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Weteranów jesienią09.05.2020


Stowarzyszenie Sportowe „Integracyjny Klub Sportowy 2017 Poznań”, oficjalny organizator X Mistrzostw Polski Weteranów nadesłał poniższe pismo, które zamieszczamy w całości.
 
Uprzejmie informujemy, iż przyznane nam Mistrzostwa Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu które przewidziano na dzień 27.06.2020r z uwagi na obecną sytuację w kraju, nie są możliwe do przeprowadzenia. Z uwagi na całkowite ograniczenie organizacji imprez masowych i sportowych na terenie całego państwa uważamy i proponujemy, iż najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji było by przesunięcie i wyznaczenie nowego terminu organizacji Mistrzostw Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu na miesiące jesienne 2020 roku, tzn. na czas wyznaczony i określony przez PZR, jak możliwy i bezpieczny dla zdrowia i bezpieczeństwa uczestników.
 
Jesteśmy zdeterminowani aby te mistrzostwa przeprowadzić w późniejszym terminie, tak aby nasze zaangażowanie i trud włożony do tej pory nie został zmarnowany. Nadmieniamy, że nawiązaliśmy konkretne kontakty i jesteśmy po ważnych rozmowach w tej materii. Zapewnienie władz miasta i marszałka województwa o wsparciu finansowym i nie tylko są bardzo konkretne i na etapie finalizacji. Powyższe pismo kierujemy do PZR oraz do wszystkich zainteresowanych drużyn z prośbą o ustosunkowaniu się do tej nietypowej sytuacji co do udziału Mistrzostw Polski Weteranów w Rugby w Poznaniu okresie jesiennym, o ile będzie to możliwe. Wszystkie pytania proszę kierować na maila iks2017poznan@gmail.com lub tel. 883-264-495
 
Komitet organizacyjny: Przewodniczący- Paweł Borowski
Członkowie- Janusz Góral, Artur Ryszczak, Krzysztof Walenciak, Andrzej Opatowski i Marian Marcinkowski
 
Szkoła Gortata - Rekrutacja Nowa Zelandia i Australia wracają do gry!
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0