POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Na plaży w Manufakturze zwyciężyli Budowlani SA08.08.2016

 
III TURNIEJ PLAŻOWY W MANUFAKTURZE - BIERHALLE BEACH RUGBY 2016
 
W łódzkiej Manufakturze 6 sierpnia br. rozegrano Bierhalle Beach Rugby 2016 turniej plażowy z udziałem 10 zespołów w imprezie głównej, 4 zespołów w turnieju sponsorskim oraz 4 zespołów w turnieju najmłodszych. Ciekawy był również pokaz na plaży futbolu amerykańskiego w wykonaniu łódzkich Wilków.
 
Grupa A
1.Master Pharm Budowlani SA Łódź  (1)
2.Rugby Club Bełchatów (4)
3.Klub Sportowy Budowlani Łódź (5)
4.Klub Rugby Husaria Kalisz (8)
5.Rugby Club Mazovia Mińsk Mazowiecki (9)
Grupa B
1.Rugby Zgierz (2)
2.Młode Budo SA (3)
3.Rugby Klub Zduńska Wola (6)
4.Fabrykanci Rugby Club Pabianice (7)
5.KS Rugby Ruda Śląska (10)
 
Mecze grupowe
Bełchatów – Mińsk Mazowiecki  4:0, Młode Budo SA – Ruda Śląska  4:1, KS Budowlani – Kalisz  4:1, Zduńska Wola – Pabianice  1:0, Mińsk Mazowiecki – KS Budowlani  0:5, Ruda Śląska – Zduńska Wola  1:2, BRSA Łódź – Bełchatów  4:1, Zgierz – Młode Budo SA  4:1, KS Budowlani – BRSA Łódź  0:5, Zduńska Wola – Zgierz  0:5, Kalisz – Mińsk Mazowiecki  2:4, Pabianice – Ruda Śląska  1:4, BRSA Łódź – Kalisz  7:1, Zgierz – Pabianice  4:0, Bełchatów – KS Budowlani  4:2, Młode Budo SA – Zduńska Wola  3:0, Kalisz – Bełchatów  2:5, Pabianice – Młode Budo SA  1:4, Mińsk Mazowiecki – BRSA Łódź  1:5, Ruda Śląska – Zgierz  2:2.
 
Mecze o miejsca:
O IX: Pabianice – Kalisz  3:2
O VII: Ruda Śląska – Mińsk Mazowiecki 2:1
O V: KS Budowlani – Zduńska Wola 3:2
O III: Młode Budo SA – Bełchatów 4:1
O I: BRSA Łódź – Zgierz 5:2
 
Klasyfikacja końcowa:
1. Master Pharm Budowlani SA Łódź
2. Rugby Zgierz
3. Młode Budo SA
4. Rugby Club Bełchatów
5. KS Budowlani Łódź
6. Rugby Klub Zduńska Wola
7. KS Rugby Klub Ruda Śląska
8. Rugby Club Mazovia Mińsk Mazowiecki
9. Fabrykanci Rugby Club Pabianice
10. Klub Rugby Husaria Kalisz
 
Główny organizator: Mirosław Żórawski
Komisarz zawodów: Marcin Ociepa 
Sędziowie: Mirosław Żórawski i Krzysztof Szulc
Spiker: Remigiusz Milczarek
Sponsorzy turnieju: Restauracja Browar Bierhalle i Manufaktura Łódź
Partnerzy techniczni: Kooga i Polska Woda (Primavera)
 
Mirosław Żórawski

IO: Rugby kobiet - Dzień drugi Okienko transferowe do 18 sierpnia
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 5 24
 02 OKS Skra Warszawa 5 18
 03 RC Lechia Gdańsk 5 14
 04 RC Arka Gdynia 5 13
 05 RC Orkan Sochaczew 5 13
 06 Master Pharm Łódź 5 12
 07 Awenta Pogoń Siedlce 5 12
 08 Edach Budowlani Lublin 5 8
 09 RzKS Juvenia Kraków 5 7
 10 RK Sparta Jarocin 5 0