POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Olsztyn: V Charytatywny Mecz Rugby13.12.2019


”Charytatywny Mecz Rugby” to impreza skierowana do ludzi dobrej woli, tych, którzy mają serce dla innych. Od lat rugbiści, bokserzy i Fundacja Cancer Fighters organizują go na rzecz dzieci z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Uczestniczą w niej kluby sportowe, instytucje społeczne, firmy i biznesmeni. To mecz dla każdego, kto chce się pobawić na sportowo i wesprzeć dzieci, w tym roku odbył się po raz piąty.
 
Tegoroczne spotkanie zostało wyznaczone 07 grudnia br. o godz. 10.00 na sztucznym boisku na Dajtkach ul. Żytnia 71 w Olsztynie. Każdy chętny do udziału w zabawie wrzucał do puszki wpisowe w kwocie 20 zł i mógł zagrać w ”Charytatywnym Meczu Rugby”. Zagrali: Rugby Team Olsztyn, UKSW Powiatu Olsztyńskiego PIRS, All Camo-Rugby Team Giżycko, Reprezentacja U16 WMOZR, UKS Rugby Team Purda, Akademia Rugby Team Olsztyn i Girls Rugby Team Olsztyn.
 
Po meczu o godz. 17.00 w Karczmie "Moja Bawaria" odbyły się licytacje na rzecz wspomnianych Dzieci z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, Oddział Onkologiczny. Licytacje były również dostępne na stronie „Charytatywny Mecz Rugby” na Facebooku.
 
Bilans tegorocznej imprezy to kwota ponad 14 tysięcy złotych, tylko podczas licytacji w Karczmie Moja Bawaria do puszki trafiło 9.164,00 zł! Organizatorzy dziękują wszystkim firmom i osobom prywatnym, które sprawiły, że było co licytować, a wszystkim partnerom i uczestnikom za wsparcie szlachetnej idei.

Zdjęcia: Charytatywny Mecz Rugby i Agata Kurczak Fotografia
 
Varsity Match 2019: Cambridge pokonało Oxford U20: Polska v Czechy 24:20
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin