PLR7: V Turniej we Wrocławiu09.11.2021

W dniu 7 listopada 2021 r. odbył się we Wrocławiu kończący rundę jesienną rozgrywek siódemkowych seniorów V turniej Polskiej Ligi Rugby 7. W turnieju zwyciężyła drużyna gospodarzy – Rugby Wrocław, która po pasjonującym finale pokonała po dwóch dogrywkach Tytan Gniezno 17:12, a podium uzupełniła drużyna Rugby Klub Unisław, która w meczu o trzecie miejsce zwyciężyła Kaskadę Szczecin 20:7. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jędrzej Niedzielski z Tytana Gniezno.

Klasyfikacja V Turnieju PLR7 Wrocław
1. Rugby Wrocław – 20 pkt.; 2. Tytan Gniezno – 18 pkt.; 3. Rugby Klub Unisław – 16 pkt.; 4. Kaskada Szczecin – 14 pkt.; 5. RCC Częstochowa – 12 pkt.; 6. Klub Rugby Poznań – 10 pkt.; 7. Tytan Gniezno II; 8. Rugby Wrocław II

Klasyfikacja generalna Polskiej Ligi Rugby 7
1. Tytan Gniezno – 96 pkt.; 2. Rugby Wrocław – 78 pkt.; 3. Rugby Klub Unisław – 58 pkt.; 4. Ciechan Ciechanów – 38 pkt.; 5. Rugby Biesal – 34 pkt.; 6. Kaskada Szczecin – 34 pkt.; 7. Alfa Bydgoszcz – 32 pkt.; 8. Klub Rugby Poznań – 28 pkt.; 9. Czarni Pruszcz Gdański – 28 pkt.; 10. Mazovia Mińsk Mazowiecki – 18 pkt.; 11. AZS AWF Warszawa – 16 pkt.; 12. RCC Częstochowa – 12 pkt.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek drugie drużyny Klubów uczestniczących w cyklu PLR7 nie są uwzględniane w klasyfikacji generalnej PLR7.