POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

PPR7: VI Turniej w Krakowie20.11.2016


VI Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę 19 listopada br. w Krakowie Nowej Hucie na boisku Narodowego Centrum Rugby 7 przy ul. Darwina 49A.
 
Grupa A: 1.Posnania Poznań, 4.Biało-Czarni Nowy Sącz, 6.RK Husaria Oświęcim
Grupa B: 2.Rugby Bełchatów, 3.Juvenia Kraków, 6.Czarni Bytom
 
Eliminacje
     Husaria - BCNS            0:38 (0:24)
     Juvenia - Czarni           50:0 (26:0)
     Posnania - Husaria      52:0 (33:0)
     Bełchatów - Juvenia     0:24 (0:5)
     BCNS - Posnania        7:33 (0:19)
     Czarni - Bełchatów      5:24 (0:12)
Półfinały
      Posnania - Bełchatów          38:5 (19:0)
      Juvenia - BCNS                   14:29 (7:19)
Finały
o V m     Husaria - Czarni           0:19 (0:5)    
o III m    Bełchatów - Juvenia    19:31 (14:17)
o I m      Posnania - BCNS        47:12 (28:7)
  
Klasyfikacja VI Turnieju PPR7 w Krakowie
  1.Posnania Poznań                   11 pkt
  2.Biało-Czarni Nowy Sącz           9 pkt
  3.Juvenia Kraków                        7 pkt
  4.RK Bełchatów                           5 pkt
  5.Czarni Bytom                            3 pkt
  6.Husaria Oświęcim                     1 pkt  
   
Klasyfikacja PPR7 po VI turniejach
  1.Czarni Pruszcz Gdański            50/4 pkt
  2.Husar Bolesławiec                     33/3 pkt
  3.Posnania Poznań                      30/2 pkt
  4.Tytan Gniezno                           26/2 pkt
  5.RK Bełchatów                           19/3 pkt                
  6.Kaskada Szczecin                     16/2 pkt    
  7.AZS AWF Warszawa                13/1 pkt
  8.Frogs Warszawa                       11/1 pkt
  9.Mazovia Mińsk Mazowiecki       10/2 pkt
10.Biało-Czarni Nowy Sącz             9/1 pkt
11.Welewolves Wąbrzeźno             8/2 pkt
12.Rugby Białystok                         7/1 pkt
13.Juvenia Kraków                          7/1 pkt
14.Miedziowi Lubin                          7/1 pkt
15.RK Zduńska Wola                       7/1 pkt
16.Unia Brześć Białoruski                7/1 pkt
17.Black Gryffin Świdnica                5/1 pkt
18.Husaria Kalisz                             4/2 pkt 
19.Szarża Grudziądz                       3/1 pkt
20.Rugby Team Olsztyn                  3/1 pkt 
21.Czarni Bytom                              3/1 pkt 
22.RC Brandis                                 3/1 pkt
23.Rugby Szczecinek                      1/1 pkt
24.RC Lipsk                                     1/1 pkt
25.AZS Rzeszów                             1/1 pkt
26.Husaria Oświęcim                       1/1 pkt
27.Rugby Białystok II                       1/1 pkt  
 
Klasyfikacja Super 7 po IX turniejach MPS7 + PPR7
  1.Czarni Pruszcz Gdański                      108/7 pkt
  2.Posnania Poznań                                 99/5 pkt
  3.GTR Tytan Gniezno                             89/5 pkt
  4.Master Pharm Budowlani Łódź SA      70/3 pkt
  5.RC Lechia Gdańsk                               65/3 pkt
  6.RK Bełchatów                                      59/6 pkt 
  7.Ogniwo Sopot                                      53/3 pkt
  8.Pogoń Siedlce                                     48/3 pkt
  9.AZS AWFiS Gdańsk                            48/3 pkt 
10.Szarża  Grudziądz                               46/4 pkt
11.Juvenia Kraków                                   45.3 pkt
12.RC Orkan Sochaczew                         44/2 pkt
13.Rugby Team Olsztyn                           43/4 pkt
14.WSR Weleworves Wąbrzeźno            43/5 pkt
15.Husar Bolesławiec                               33/3 pkt
16.Kaskada Szczecin                               28/3 pkt 
17.Rugby Toruń                                        28/3 pkt
18.Rugby Szczecinek                               23/3 pkt
19.RK Unisław                                          12/1 pkt
20.AZS AWF Warszawa                           13/1 pkt
21.Frogs Warszawa                                  11/1 pkt
22.Mazovia Mińsk Mazowiecki                  10/2 pkt
23.Biało-Czarni Nowy Sącz                         9/1 pkt
24.Rugby Białystok                                     7/1 pkt
25.Miedziowi Lubin                                     7/1 pkt
26.RK Zduńska Wola                                  7/1 pkt
27.Unia Brześć Białoruski                           7/1 pkt
28.Black Gryffin Świdnica                           5/1 pkt
29.Husaria Kalisz                                        4/2 pkt
30.Czarni Bytom                                         3/1 pkt
31.RC Brandis                                            3/1 pkt
32.RC Lipsk                                                1/1 pkt 
33.AZS Rzeszów                                        1/1 pkt
34.Husaria Oświęcim                                  1/1 pkt
35.Rugby Białystok II                                  1/1 pkt     
 
Ireneusz Pietrak

ConfEx 2016 - Przyszłość rugby U18: Holandia v Polska 41:0
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 19 81
 02 Master Pharm Łódź 19 74
 03 RC Orkan Sochaczew 19 55
 04 OKS Skra Warszawa 19 64
 05 Awenta Pogoń Siedlce 18 43
 06 RC Lechia Gdańsk 18 42
 07 Edach Budowlani Lublin 18 36
 08 RzKS Juvenia Kraków 18 28
 09 RC Arka Gdynia 18 25
 10 RK Sparta Jarocin 18 8