POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Projekt "Osobno, Ale Razem - Rugby Siedlce"01.06.2020


Projekt „Osobno, Ale Razem. Rugby Siedlce” ma na celu okazanie wsparcia zawodnikom Ekstraligowej drużyny Pogoni Siedlce, której walka o mistrzostwo Polski została przerwana, jak też sobie nawzajem w tych trudnych czasach. W akcję włączyła się ponad setka osób: byłych zawodników, kibiców, dzieci trenujących rugby oraz ich rodziny rodzeństwo i przyjaciele. Wszystkie osoby, które zakupiły ostatnio lub posiadały bluzę lub t-Shirt z napisem Rugby Siedlce. 
 
Pomysłodawcą jest były zawodnik Grzegorz Pliszka, obecnie trenujący młodych adeptów rugby w Miejskim Klubie Rugby Siedlce. Osoby biorące udział w akcji wykonały zdjęcie podczas obowiązujących obostrzeń pandemicznych, przeważnie w domu podczas #zostanwdomu. Na niektórych zdjęciach widać świąteczne jaja, bo akcja zaczęła się jeszcze przed Wielkanocą i z powodzeniem trwa do dziś. 
 
Wiele osób, które dowiedziały się o projekcie, a które grały w rugby i kochają ten sport, nadal kupują bluzy z nadrukiem Rugby Siedlce, po to tylko by pokazać solidarność ze sportowcami, z rugbistami. Przyłączają się do akcji, robią zdjęcia by w ten sposób wpierać się nawzajem w oczekiwaniu na powrót do normalności. Rugby powoli wraca i daje nam nadzieję, że „być osobno, to nie znaczy nie być razem”.

Top 10: Sędziowie rekordziści Przegląd Lig Świata
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin