POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Powołania na Polska v Niemcy17.10.2019

 
Powołania na konsultację przedmeczową oraz mecz w ramach Pucharu Narodów Europy Polska-Niemcy.

Termin: 28.10.2019-03.11.2019
Miejsce: 1. Spała 28.10-01.11.2019: COS Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6
              2. Łódź 01.11-03.11.2019: Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, Łódź

 
Lista powołanych zawodników:

KS Budowlani Lublin
01.    Michał Musur
02.    Robizon Kelberashvili
03.    Oskar Rudziński

RC Lechia Gdańsk
04.    Grzegorz Buczek
05.    Kewin Bracik
06.    Milan Kossakowski
07.    Robert Wójtowicz

MKS Ogniwo Sopot
08.    Radosław Bysewski
09.    Piotr Zeszutek
10.    Stanisław Powała-Niedźwiecki
11.    Wojciech Piotrowicz
12.    Mateusz Plichta
Rezerwa:

Marek Przychocki                
Jakub Burek
 
RzKS Juvenia Kraków
13.    Michał Jurczyński
14.    Bartłomiej Janeczko
Rezerwa:
Artur Bryl

MKS Pogoń Aventa Siedlce
15.    Grzegorz Szczepański
16.    Krystian Olejek
17.    Adrian Chróściel
18.    Przemysław Rajewski

Master Pharm Rugby Łódź
19.    Dawid Plichta
20.    Daniel Gdula
21.    Krystian Pogorzelski

RC Orkan Sochaczew
Rezerwa:
Mateusz Pawłowski
Michał Kępa

OKS Skra Warszawa
22.    Jan Cal


Rugby Club Hyères Carqueiranne La Crau
23.    Aleksander Nowicki
 
Rugby Club Bassin d’Arcachon RCBA
24.    Mateusz Bartoszek
 
Hawick RFC
25.    Craig Bachurzewski
26.    Adam Piotrowski
 
CAP Rugby Pontarlier
27.    Jędrzej Nowicki

CS Bourgoin-Jallieu Rugby
28.    Nikolas Pacewicz

Chinnor RFC Thame
29.    Thomas Fidler

Bromsgrove RFC
30.    Edward Krawiecki

Gala RFC Galashiels
31.    Ross Cooke

Saint Albans RFC
32.    Kay Minkiewicz

Sztab szkoleniowy:
- I Trener - Duaine Lindsay
- Asystent - Stanisław Więciorek
- Asystent - Karol Czyż
- Lekarz - Bartosz Chudzik
- Fizjoterapeuta - Karol Grablowski
- Technik (logistyka) - Grzegorz Witczak
- Analiza video - Przemysław Pustkowski
 
1. Zbiórka zawodników w dniu 28.10.2019 do godziny 18:00 w COS Spała, Al. Prezydenta Ignacego Mościckiego 6.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dres, ortalion itp.), oraz do treningu,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport)
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
3. Zakończenie akcji w dniu 03.11.2019 - skład meczowy ogłoszony zostanie przed zakończeniem konsultacji w Spale.
4. W razie niemożliwości stawienia się na zgrupowaniu proszę o informację na adres mailowy: kadra@pzrugby.pl najpóźniej do 26.10.2019.
 
Duaine Lindsay

RWC 2019: Wygrani z Hali Odlotów RWC 2019: Plan transmisji ćwierćfinałów
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 29.02.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1