POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U16 7: Powołania na konsultację i turniej 16.07.2020


Powołania - Kadra U16 Rugby 7 - „Olimpijskie Nadzieje”
Łódź/Budapeszt 27.07-02.08.2020
 
Lista 20 zawodników powołanych na konsultację w Łodzi (27 - 31.07.2020), do Budapesztu (31.07 - 02.08.2020) pojedzie 12 najlepszych zawodników, poniżej powołania:
 
RC Orkan Sochaczew
1. Soroczyński Antosz
2. Barcewicz Marcel
3. Sieczkowski Kacper
4. Rogowski Damian 
5. Lewandowski Sebastian
6. Kryś Bartłomiej (05)
7. Łagowski Wiktor (05)
 
KS Husar Bolesławiec
8. Kujawa Jakub
9. Jośko Filip
10. Piotrowski Błażej
 
KS Budowlani Łódź
11. Soszka Filip  
12. Łazowski Aleksander (05)
13. Pietrzak Bartłomiej (05)
 
RzKS Juvenia Kraków Szkoła Gortata
14. Antczak Maciej
 
KS Budowlani Lublin
15. Tomaszewski Benjamin
16. Pruchniak Maksymilian
 
RC Lechia Gdańsk
17. Kolas Mateusz
 
OKS Skra Warszawa
18. Rusek Damian
 
RC Arka Gdynia
19. Kruk- Miller Bartosz
 
KR Husaria Kalisz
20. Łysawka Dominik
 
Maciej Misiak - Trener
Marek Maciejewski - Trener, Kierownik
Tomasz Malesa - Trener
Kamil Nowak - Fizjoterapeuta 
 
Rezerwa:
(zawodnicy zostaną poinformowani o powołaniu bezpośrednio przez trenera, nawet do 24 godzin przed akcją)
 
KS Budowlani Łódź
Pytka Hubert
Kaczmarek Adrian
Massalski Dominik
Mirowski Mateusz
 
RC Lechia Gdańsk
Czerniak Aleksander
Reczek Sebastian
Olender Igor
 
RC Orkan Sochaczew
Wasilewski Alan
Lipczyński Adam
 
KS Husar Bolesławiec
Izdebski Jan
Jaskot Patryk
 
RC Arka Gdynia
Lebioda Piotr (05)
 
MKS Pogoń Siedlce 
Krawczyk Adam 
Stefaniuk Adam 
Barszcz Adrian (05)
 
Zbiórka na akcję 27 lipca 2020 (poniedziałek) w godzinach 12.00 - 12.30, w Łodzi, ul. Górnicza 5, hotel klubowy KS Budowlani Łódź.
Proszę zabrać ze sobą:
- dowód osobisty
- europejska karta zdrowia EKUZ (konieczna do wyjazdu na Węgry !!!)
- zgoda rodziców na udział w akcjach
- aktualne badania lekarskie
- oświadczenie o stanie zdrowia (w sprawie Covid-19)
- sprzęt do treningów rugby i LA
- obuwie do gry w rugby, obuwie do biegania
- sprzęt kąpielowy
- okrycie głowy
Zawodnicy w/w akcji dostaną sprzęt treningowy i reprezentacyjny (częściowa odpłatność, kwota zostanie podana przed akcją)
 
Harmonogram akcji
 
Łódź (27-31.07.2020)
 
27.07 (poniedziałek)
12.00 - 12.30 - przyjazd zawodników
13.00 - 14.00 - trening, boisko
14.30 - obiad
17.30 - 19.00 - trening, boisko
19.30 - kolacja
20.00 - 21.00 - zajęcia teoretyczne
 
28.07 (wtorek)
08.00 - 08.45 - trening, boisko (sprawdziany)
09.00 - śniadanie
12.00 - 13.00 - trening, boisko
13.30 - obiad
17.30 - 18.30 - trening, boisko
19.00 - kolacja
19.30 - 20.30 - zajęcia teoretyczne
 
29.07 (środa)
08.00 - 08.45 - trening, boisko 
09.00 - śniadanie
12.00 - 13.30 - mini-turniej Rugby 7, boisko
14.00 - obiad
17.30 - 18.30 - trening, boisko
19.00 - kolacja
19.30 - 20.30 - zajęcia teoretyczne
 
30.07 (czwartek)
09.00 - śniadanie
09.45 - 10.45 - zajęcia teoretyczne
11.00 - 11.45 - wyjazd do domu 8 zawodników, którzy nie weszli do drużyny na Budapeszt (jedzie 12 zawodników)
12.00 - 13.30 - trening, boisko
14.00 - obiad
19.00 - kolacja
 
Budapeszt (31.07-2.08)
 
31.07 (piątek)
Wyjazd drużyny: 07.00 - 08.00
Przyjazd do Budapesztu: 19.00
 
01.08 (sobota)
08.00 - śniadanie
10.00 - 17.00 - Turniej Rugby 7 „Olimpijskie Nadzieje 2020’”
17.00 - posiłek
18.00 - 21.30 - spacer/odpoczynek Budapeszt
22.00 - powrót do Polski

02.08 (niedziela
09.00 - 10.00 - planowany przyjazd do Łodzi
 
Nowy program PZR: Akademia Młyna U18 7: Powołania na konsultację i turniej
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Awenta Pogoń Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 Edach Budowlani Lublin 8 4
9 RC Arka Gdynia 8 1