POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

U18: Powołania na konsultację do Siedlec22.11.2019


Powołania na konsultację U18 w Siedlcach
 
Termin: 28.11-01.12. 2019
Miejsce: Ibis Styles
Adres: ul. Jana Pawła II 10, 08-110 Siedlce
 
Lista powołanych zawodników:
 
KS Budowlani Lublin
01.Gąska Sylwester   nr licencji 6083
02.Dec Jakub              nr licencji 8022
 
KS Budowlani Łódź
01.Łaszcz Michał        nr licencji 7937
02.Madej Makary      nr licencji 9164
03.Rembowski Artur   nr licencji 7944
04.Berger Jakub         nr licencji 7930
05.Dudek Michał      nr licencji 7932
06.Zjawiony Mateusz  nr licencji 8123
07.Bieliński Grzegorz   nr licencji 7951
08.Cisak Jakub            nr licencji 9196
09.Nowak Mateusz   nr licencji 7942
10.Wilczuk Wiktor   nr licencji 8349
Rezerwa:
Kretschmer Filip nr licencji 8164
Owczarek Alan   nr licencji 7943
 
KS Rugby Ruda Śląska
Rezerwa:
Stempin Karol nr licencji 10068
 
RC Orkan Sochaczew
01.Romanowski Patryk nr licencji 8135
02.Zieliński Kamil   nr licencji 8039
03.Lewandowski Adam nr licencji 9415
04.Wróbel Kacper nr licencji 8042
05.Kaliński Adam   nr licencji 8139
06.Szufliński Filip   nr licencji 8137
Rezerwa:
Łukaszyk Łukasz nr licencji 8035  
Miękus Kamil   nr licencji 8142
Szwarc Adam nr licencji 8134
 
MKS Pogoń Siedlce
01.Pątek Igor           nr licencji 7830
02.Bareja Bartłomiej    nr licencji 10037
03.Skup Kacper       nr licencji 7825
04.Korneć Łukasz nr licencji 7787
Rezerwa:
Radzikowski Arkadiusz    nr licencji 7822
 
RC Arka Gdynia 
01.Mohyła Dominik       nr licencji 8129
02.Czajkowski Jakub nr licencji  ………………….
03.Kreft Sebastian   nr licencji 9171
04.Głownia Paweł     nr licencji 8360
 
Legia Warszawa
01.Skrzydlewski Adrian nr licencji 9494
 
MKS Ogniwo Sopot
Rezerwa: 
Iskierko Jakub   nr licencji 8355
Gorlikowski Jakub   nr licencji 9177
Misan Kamil  nr licencji 9427
                                  
RC Lechia Gdańsk
01.Ciszek Robert nr licencji 9388
Rezerwa:
Romanowicz Jakub nr licencji 8727
Kosznik Mikołaj nr licencji 9671 
 
OKS Skra Warszawa
01.Chain Patryk nr licencji 10408
02.Chain Eryk   nr licencji 9414
 
Sztab szkoleniowy:
Trener - Krzysztof Krzewicki
Trener - Grzegorz Kacała
Kierownik - Zbigniew Górniewicz
Fizjoterapeuta - Jędrysik Kacper
 
1. Przyjazd w dniu 28.11.19 do godz. 15.00.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- sprzęt reprezentacji Polski U18,
- obuwie do treningu i gry na boisku naturalnym, sztucznym i hali,
- ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz,
 - ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument w formie papierowej,
- dokument potwierdzający tożsamość (tylko dowód osobisty lub paszport),
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.
3. Zakończenie w dniu 01.12.19 około godz. 13.00.
 
Krzysztof Krzewicki

RET: Skład na Szwajcaria v Polska Sprawozdawczo-Wyborcze 15.12.2019
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Ukraina

Rugby Europe Trophy
Siedlce, 10.10.2020

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Master Pharm Łódź    
  MKS Ogniwo Sopot    
  Awenta Pogoń Siedlce    
  RzKS Juvenia Kraków    
  OKS Skra Warszawa    
  RC Lechia Gdańsk    
  RC Orkan Sochaczew    
  Edach Budowlani Lublin    
  RC Arka Gdynia    
  RK Sparta Jarocin