POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

Ukraina v Polska 24:27 - Zmiany i zdjęcia12.10.2021


Reprezentacja Polski seniorów Rugby XV pokonała we Lwowie Ukrainę 24:27 (10:10), mecz otworzył sezon 2021/2022 Rugby Europe Trophy.

W reprezentacji Polski debiutowało dwóch kolejnych zawodników Quentin Cieslinski z francuskiego ASV Lavaur Rugby oraz Jakub Małecki, wychowanek Sparty Jarocin grający w walijskim Burry Port RFC. Poniżej skład reprezentacji Polski ze zmianami nadesłany przez głównego trenera Chisa Hitta, pełny Sztab szkoleniowy oraz kilka zdjęć ze Lwowa, których autorem jest Evgeni Kraws.

Rugby Europe Trophy: Lwów, 09.10.2021
Ukraina v Polska 24:27 (10:10)
Punkty Polska: Daniel Gdula 17 (2P, 2pd, K), Piotr Zeszutek 10 (2P).
Skład Polski: Thomas Fidler (69 Quentin Cieslinski- debiutant), Grzegorz Buczek, Sylwester Gąska (58 Radosław Bysewski), Edward Krawiecki (70 Jakub Małecki- debiutant), Adam Piotrowski (68 Krystian Olejek), Jan Cal, Dawid Rubasniak, Piotr Zeszutek- kapitan - Dawid Plichta (68 Mateusz Plichta) - Jędrzej Nowicki (75 Wojciech Piotrowicz) - Stasio Maltby, Daniel Gdula, Patryk Reksulak, Ross Cooke - Krystian Pogorzelski (55 Artur Fursenko).
Rezerwa: Michał Gadomski.
Sędziowie: John Catteau- główny; Nicolas Vandecauter, John Stuyck- liniowi (wszyscy Belgia).
Sztab szkoleniowy reprezentacji: Chris Hitt (trener główny), Morgan Stoddart (asystent trenera), Gwesyn Price Jones (asystent trenera), Joel Parry (analityk video), Osian Edwards (trener przygotowania fizycznego), Maja Lindner (Team Manager), Bartosz Chudzik (lekarz), Marta Wojciechowska (fizjoterapeuta), Kamil Nowak (fizjoterapeuta).

Przegląd Lig Świata MPK7: III Turniej w Gdańsku
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Gdynia, 13.11.2021

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 6 30
 02 Up Fitness Skra Warszawa 7 27
 03 RC Orkan Sochaczew 7 25
 04 RC Lechia Gdańsk 7 25
 05 Edach Budowlani Lublin 7 22
 06 Master Pharm Łódź 5 14
 07 RC Arka Gdynia 7 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 7 10
 09 Awenta Pogoń Siedlce 7 2
 10 KS Posnania Poznań 6 0