POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

CLJ: Podsumowanie jesieni25.11.2021


Podsumowanie jesieni w rozgrywkach Celtralnej Ligi Juniorów - Mistrzostwach Polski Juniorów:


I kolejka
1. mecz rozegrany 03.10.2021
RC Orkan Sochaczew v RC Arka Gdynia  36:14 (21:14),  sędziował: Piotr Ślubowski
2. mecz rozegrany 17.10.2021 (przełożony z 02/03.10.2021)
RC Lechia Gdańsk v RzKs Juvenia Kraków  5:14 (5:7), sędziował: Mirosław Szczepański

II kolejka
3. mecz rozegrany 16.10.2021
KS Budowlani Commercecon Łódź v RC Orkan Sochaczew  33:3 (7:0), sędziował: Piotr Ślubowski
4. mecz rozegrany 16.10.2021
RC Arka Gdynia v RzKs Juvenia Kraków  12:38 (5:14), sędziował: Bartłomiej Gwozdecki

III kolejka
5. mecz rozegrany 29.10.2021 (awansem z 30/31.10.2021)
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia  38:20 (14:20), sędziował: Tomasz Stępień
6. mecz rozegrany 31.10.2021
RzKs Juvenia Kraków v KS Budowlani Commercecon Łódź  41:12 (19:7), sędziował: Janusz Wilk

IV kolejka
7. mecz rozegrany 11.11.2021 (awansem z 13/14.11.2021)
RC Orkan Sochaczew v RzKs Juvenia Kraków  12:43 (12:24), sędziował: Mateusz Lament
8. mecz rozegrany 13.11.2021
KS Budowlani Commercecon Łódź v RC Lechia Gdańsk  78:5 (57:0), sędziował: Adrian Pawlik

V kolejka
9. mecz rozegrany 20.11.2021
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Commercecon Łódź  8:26 (3:19), sędziował: Dominik Jastrzębski
10. RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (do wyjaśnienia przez KGiD)
 
Aktualna tabela:
1. RzKs Juvenia Kraków                        4   12   136-41
2. KS Budowlani Commercecon Łódź   4    10   149-57
3. RC Orkan Sochaczew                        3     5     51-90
4. RC Lechia Gdańsk                             3     5     48-112
5. RC Arka Gdynia                                 4     4     54-138

Komisarz Rozgrywek MPJ i MPK
Piotr Choduń

WR: Możliwość zmiany reprezentacji kraju WR: Zmiana procesu kwalifikacji RWC
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

International Invitation Women - KNK7
Dubai, 02.12.2021 - 04.12.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3