POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga: Terminarz wiosny 202124.02.2021


W sobotę, 27 lutego br. po czterech miesiącach przerwy wznowi rozgrywki Ekstraliga Rugby.

Pierwsze trzy terminy są przeznaczone na rozegranie zaległych spotkań z rundy jesiennej przerwanej w wyniku Covid-19, zostało ich w sumie dziewięć. Zasadnicza runda wiosenna sezonu 2020/2021 rozpocznie się 20 marca i potrwa do 20 czerwca br., na dzień 03 lipca br. zaplanowano rundę finałową czyli mecze o I i III miejsce. Zagrają w niej cztery pierwsze drużyny po rundzie zasadniczej, drużyny z 3 i 4 miejsca zmierzą się w meczu o III miejsce, a te z miejsc 1 i 2 w finale o złote medale i tytuł Mistrza Polski 2021. Wiosna zapowiada się bardzo ciekawie…
 
01. Mecze zaległe z rundy jesiennej
 
27.02.2020 - Mecze nierozegrane Kolejka IX - 24/25.10.2020
Skra Warszawa v Sparta Jarocin
Arka Gdynia v Master Pharm Łódź
 
27.02.2020 - Mecz nierozegrany Kolejka VI - 26/27.09.2020
Pogoń Awenta Siedlce v Juvenia Kraków
 
06/07.03.2020 - Mecze nierozegrane Kolejka VIII - 17/18.10.2020
Sparta Jarocin v Arka Gdynia
Master Pharm Łódź v Edach Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew
Pogoń Awenta Siedlce v Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków v Skra Warszawa
 
13-14.03.2021 - Termin rezerwowy
 
02. Runda wiosenna, faza zasadnicza
 
Kolejka X - 20/21.03.2021
Sparta Jarocin v Master Pharm Łódź
Arka Gdynia v Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin v Pogoń Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk v Skra Warszawa
 
Kolejka XI - 27/28.03.2021
Lechia Gdańsk v Sparta Jarocin
Skra Warszawa v Orkan Sochaczew
Juvenia Kraków v Edach Budowlani Lublin
Pogoń Awenta Siedlce v Arka Gdynia
Ogniwo Sopot v Master Pharm Łódź
 
03.04.2021 - Regeneracja lub termin rezerwowy (Wielka Sobota)
 
Kolejka - XII termin 10/11.04.2021
Sparta Jarocin v Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź v Pogoń Awenta Siedlce
Arka Gdynia v Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin v Skra Warszawa
Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk
 
17-18.04.2021 - Termin rezerwowy
Mecz nierozegrany Kolejka IX - 24/25.10.2020
Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin
 
Kolejka XIII - 01/02.05.2021
Orkan Sochaczew v Sparta Jarocin
Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin
Skra Warszawa v Arka Gdynia
Juvenia Kraków v Master Pharm Łódź
Pogoń Awenta Siedlce v Ogniwo Sopot
 
08/09.05.2021 - Regeneracja lub termin rezerwowy
 
Kolejka XIV - 15/16.05.2021
Sparta Jarocin v Pogoń Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków
Master Pharm Łódź v Skra Warszawa
Arka Gdynia v Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew
 
Kolejka XV - 22/23.05.2021
Edach Budowlani Lublin v Sparta Jarocin
Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
Lechia Gdańsk v Master Pharm Łódź
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków v Pogoń Awenta Siedlce
 
Kolejka XVI - 29/30.05.2021
Sparta Jarocin v Juvenia Kraków
Pogoń Awenta Siedlce v Skra Warszawa
Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk
Master Pharm Łódź v Orkan Sochaczew
Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin
 
Kolejka XVII - 12/13.06.2021
Arka Gdynia v Sparta Jarocin
Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Łódź
Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk v Pogoń Awenta Siedlce
Skra Warszawa v Juvenia Kraków
 
Kolejka XVIII - 19/20.06.2020
Sparta Jarocin v Skra Warszawa
Juvenia Kraków v Lechia Gdańsk
Pogoń Awenta Siedlce v Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin v Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź v Arka Gdynia
 
03. Runda finałowa
03.07.2021 - Mecze o I miejsce
03.07.2021 - Mecz o III miejsce

Więcej odpoczynku podczas Puchar 2023 Ring-fencing czyli ogradzanie
Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 33
 02 Master Pharm Łódź 7 22
 03 Awenta Pogoń Siedlce 7 22
 04 RC Lechia Gdańsk 8 20
 05 RC Orkan Sochaczew 8 19
 06 Edach Budowlani Lublin 7 18
 07 OKS Skra Warszawa 7 17
 08 RC Arka Gdynia 7 14
 09 RzKS Juvenia Kraków 7 12
 10 RK Sparta Jarocin 7 0