POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

JEDNOŚĆ • PASJA • SOLIDARNOŚĆ DYSCYPLINA • SZACUNEK

Menu

RTDiM 06: Turniej w Sopocie29.09.2021


W niedzielę, 26 września br. w Sopocie rozegrano Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży.

 
Młodzicy:
Ogniwo Sopot – Lechia II Gdańsk 12:5
Arka Gdynia – Arka Rumia 5:12
Lechia II Gdańsk – Arka Gdynia 24:7
Lechia I Gdańsk – Ogniwo Sopot 35:0
Arka Gdynia – Lechia I Gdańsk 0:42
Arka Rumia – Lechia II Gdańsk 12:14
Lechia I Gdańsk – Arka Rumia 28:0
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 27:7
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 0:21
Lechia II Gdańsk – Lechia I Gdańsk 7:14
Klasyfikacja końcowa:
1.Lechia I Gdańsk
2.Ogniwo Sopot
3.Lechia II Gdańsk
4.Arka Rumia
5.Arka Gdynia

Żacy
Arka Rumia – Arka Gdynia 13:0
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 1:2
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 7:2
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 5:1
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 9:0
Lechia Gdańsk – Arka Rumia 0:6
Klasyfikacja końcowa:
1.Arka Rumia
2.Lechia Gdańsk
3.Ogniwo Sopot
4.Arka Gdynia

Mini żacy
Lechia I Gdańsk – Lechia II Gdańsk 8:1
Ogniwo I Sopot – Ogniwo II Sopot 9:1
Arka Rumia – Arka Gdynia 5:4
Lechia II Gdańsk – Arka Gdynia 4:10
Ogniwo II Sopot – Arka Rumia 3:7
Lechia I Gdańsk – Ogniwo I Sopot 2:0
Ogniwo I Sopot – Lechia II Gdańsk 7:1
Arka Rumia – Lechia I Gdańsk 0:7
Arka Gdynia – Ogniwo II Sopot 8:1
Lechia II Gdańsk – Ogniwo II Sopot 7:1
Lechia I Gdańsk – Arka I Gdynia 8:1
Ogniwo I Sopot – Arka Rumia 6:2
Arka Rumia – Lechia II Gdańsk 4:1
Arka Gdynia – Ogniwo I Sopot 3:9
Ogniwo II Sopot – Lechia I Gdańsk 0:8
Klasyfikacja końcowa:
1.Lechia I Gdańsk
2.Ogniwo I Sopot
3.Arka Rumia
4.Arka Gdynia
5.Lechia II Gdańsk
6.Ogniwo II Sopot

Bartosz Olszewski
Dyrektor klubu/Club Manager

Obradowało Sprawozdawczo-Finansowe WZD Klasycznie czy po francusku?
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

International Invitation Women - KNK7
Dubai, 02.12.2021 - 04.12.2021

Tabela Ekstraligi
 01 MKS Ogniwo Sopot 7 35
 02 RC Orkan Sochaczew 8 30
 03 RC Lechia Gdańsk 8 30
 04 Up Fitness Skra Warszawa 8 28
 05 Edach Budowlani Lublin 8 27
 06 Master Pharm Łódź 7 19
 07 RC Arka Gdynia 8 14
 08 RzKS Juvenia Kraków 8 10
 09 KS Posnania Poznań 8 6
 10 Awenta Pogoń Siedlce 8 3